Milyen apa lesz Stohl?

2017/09/19  ·   Ajánló   ·  koncert.hu

Hát, vannak kétségeink... Legalábbis az alapján, amit az Álomutazó című mesemusical beharangozó sajtótájékoztatóján bemutattak nekünk a karakteréből. Nagyjából olyasmit képviselt, ami miatt egy gyerek kábé élete végéig jár pszichológushoz, és akkor még kevéssel megúszta a környezete, mert válhatna belőle akár sorozatgyilkos is.

Fotó: TulipánTündér Produkció

December végén Stohl András apa lesz az Álomutazó című zenés produkcióban Tomi, a főhős apja, az a tudós, aki feltalálta az alvásmentes életet. (Elmondása szerint nagyon tud azonosulni a szereppel, mert alvásból mostanában elég kevés jut neki is.)

„Elismert tudós, az Agyturbó™ feltalálója, az alvásmentes élet megalkotója, igazi lángelme. Céltudatos és fenemód szigorú, épp ezért nem könnyű megfelelni az elvárásainak" – meséli Stohl a szerepéről, amit december végén láthat majd a nagyérdemű a volt SYMA csarnokban.

„Általában olyan szerepeket játszom, akiről mindenki azt hiszi, hogy egy zord, kemény fickó, de a végén kiderül, vaj szívem van" – árulja el Stohl, aki a minap találkozott a mesemusical-beli szerepének jelmezével, mint ahogy szereplőtársa, Keresztes Ildikó is először öltötte magára Rém kosztümét. 

Ő az Álomutazóban a rémálmok szakértője lesz. „Ha sikítva ébredsz az éjszaka közepén, valószínűleg az ő keze van a dologban" -  foglalja össze röviden Keresztes, hogy kit alakít majd, hozzátéve, hogy a szerep azért nem csak rémisztő, de nagyon humoros is.

Úgy tűnik, ebben a darabban minden rémálmunk valóra válik, de nyugi, a pszichológusok szerint a kivetítés csak jót tesz a testnek és a léleknek :)

A musicalról itt írtunk részletesebben

 

Álomutazó, mesemusical, Stohl András, Keresztes Ildikó, SYMA

 

 

Szólj hozzá!


Zenével a lámpaláz ellen?

Zenével a lámpaláz ellen?

A lámpalázat szinte mindenki ismeri. Van, akit egy iskolai felelés, másokat egy koncert, vizsga vagy munkahelyi prezentáció előtt bénít meg. A...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

25 év kihagyás után tér vissza Budapestre a Manowar

Több mint két évtized után ismét Budapesten lép fel a heavy metal egyik legismertebb zenekara. A Manowar 2027. január 23-án a Papp László Budapest Sportarénában ad koncertet, ahol teljes egészében eljátssza a Fighting The World albumot, emellett természetesen a legnagyobb klasszikusok sem maradnak ki a programból.

Több mint 160 millió letöltésnál jár a Save Tonight – most élőben hallhatjuk Budapesten

A sláger mögött megszámlálhatatlan rádiós lejátszás és generációkon átívelő ismertség áll. És persze egy előadó, a svéd Eagle-Eye Cherry, aki november 23-án az Akvárium Klubban ad koncertet, ahol a világsláger mellett pályafutásának legfontosabb dalai is felcsendülnek.

A Depeche Mode dobosa visszatér Budapestre

A tavalyi MVM Dome-koncert után idén is fellép a 101 Hang produkcióban Christian Eigner, a Depeche Mode koncertzenekarának dobosa. A zenész december 10-én Budapesten, majd december 16-án a berlini Uber Arénában is színpadra lép a magyar előadással.

Rendet vág az AI ACT a zeneiparban

Augusztustól új átláthatósági szabályok gyökeresen átalakíthatják a szintetikus zenék, a hangklónozás és az előadói jogdíjak jövőjét az Európai Unióban.
Új koncertek