Ezt rakta össze a Margaret Island a balatoni karanténban

2020/04/06  ·   Dalsztori   ·  koncert.hu

A zenekar pár hete visszavonult a Balatonhoz, de ezt a klipet még sikerült a járvány kirobbanása előtt leforgatniuk, ez magyarázza a helyszínt – egyik kedvenc angol tengerparti városukat –, Brightont.

Fotó: Margaret Island/FB

“Brighton az egyik kedvenc városunkká vált az utóbbi időben” – mesél Lábas Viki a kinti élményekről, “vannak már kedvenc kávézóink, éttermeink, szórakozóhelyeink, sőt, még egy gyilkos cukrászdát is felfedeztünk magunknak, amit csak haladóknak mernénk ajánlani! Igazán inspiráló a kinti közeg, ráadásul ott is víz közelben tudunk lenni/alkotni, Fonyódhoz hasonlóan. Sok zenészt ismertünk meg, barátságok köttettek, így pláne alig várjuk, hogy vége legyen az önkéntes karanténnak és újra visszatérhessünk oda!”

A klipforgatást rendhagyó módon mindössze pár nap felkészülés előzte meg:

 “A külföldi forgatásokon mi magunk is nagyobb szerepet vállalunk mindenből: együtt intéztük az eszközbeszerzést a virágboltokban, rövidáruboltokban, próbáltunk a szállásunkból egy rögtönzött fotóstúdiót kreálni, Viki színes vizes jeleneteit is a fürdőszobánk kádjában vettük fel, valamikor éjjel 2 körül, és még a bevilágításhoz szükséges lámpákat is mi magunk tartottuk a forgatás alatt. A mozgalmas három nap során a kedvenc pillanatom a madárrajzás volt. Korábban megfigyeltük a parti sétáink során, hogy minden nap ugyanabban az időpontban több ezernyi madár gyűlik össze a Palace Pier móló felett, nagyon izgalmas alakzatokat kirajzolva repülés közben. Ezt mi is órákig el tudtuk nézni, így örülök, hogy végül meg is tudtuk örökíteni”  – árulta el Füstös Bálint.

 

Margaret Island, új klip, Brighton

 

 

Szólj hozzá!


Híres elveszettnek hitt dalok és albumok: a Beatles-től a HS7-ig

Híres elveszettnek hitt dalok és albumok: a...

A popzene története tele van olyan felvételekkel, amelyekről a rajongók – és néha maguk a zenekarok, előadók is – már lemondtak. Volt,...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Summer Hell 2026 – amikor a Barba Negrában felizzik a nyári pokol

Ha nyár, akkor kánikula, fesztiválok – és egy este, amikor a Barba Negra környékén konkrétan megnyílik a föld: 2026. július 25-én In Flames, Napalm Death, Bleed From Within, Unearth és Employed To Serve sorakozik fel a Summer Hell aktuális felvonásán. A svéd In Flames épp Európa-szerte nyomja majd eddigi legnagyobb szabású nyári...

Visszatérés a tett helyszínére: duplán ünnepli meg a jubileumát a 45 éves Solaris

Kevés olyan zenekar létezik Magyarországon, amely immár 45 éve töretlenül alkot és arat sikereket hazai és nemzetközi színtéren egyaránt. A Magyar Örökség Díjjal kitüntetett Solaris ezt a páratlan jubileumot ünnepli majd meg 2026.március 21-én és 22-én a Várkert Bazárban.

Akkora bulit csapott a Metallica Dublinban, hogy Kirk Hammet leesett a színpadról

A budapesti No Repeat Weekend után az ír fővárosban folytatta M72 turnéját a Metallica, és a dublini állomás sem maradt emlékezetes pillanatok nélkül. A hétvége egyik legtöbbet megosztott videóján a gitáros Kirk Hammett látható, amint a pénteki koncerten féligmeddig leesik az Aviva Stadion színpadáról.

Sisi, Barkóczi Noémi, Hien, Lovasi András, Hegyi György és Áron András dalszerzők, szövegírók és producerek jelentkezését várja

Jó kis csapattal indul útjára ismét az Artisjus tavaly nagy sikerrel zárult mentorprogramja. Áron András, Barkóczi Noémi, Hegyi György, Hien, Lovasi András és Sisi a pályájuk elején járó vagy éppen már tapasztalt és további szakmai fejlődésre vágyó dalszerzők, szövegírók és producerek jelentkezését várja.
Új koncertek