A rajongók a menyasszonyt kérdezték arról, hogy hogy történt az eljegyzés, aki Twitteren osztotta meg a történetet.
“Reggeli után épp tettem vissza a salsa szószt a hűtőbe, becsukom az ajtót, mire meglátom, hogy ott áll egy gyűrűvel. Letérdelt, én meg egyből elkezdtem sírni vele a padlón. A konyhánkban. A melegítőnkben, semmi extra. Kib*szottul tökéletes volt.”
A pár 2018 májusában állt először nyilvánosság elé a kapcsolatukkal. Dove nemrég azt is megosztotta Twitteren, hogy hogyan találkoztak.
“Folyton egymásba botlottunk, és emiatt ismerte meg a CB-t (Cherry Bombs, Dove tánccsoportja). 2017-ben kért meg, hogy menjünk velük turnéra, mert látott minket amikor a Buckcherryvel léptünk fel. Amikor összeraktuk a turnét, egyből egymásra kattantunk. Egy kis ideig külön utakon jártunk ezután, de a turné végére megint együtt voltunk.”
Corey tehát már vőlegényként érkezik a VOLT fesztiválra június 26-án, ahol a Slipknottal lépnek fel az első napon. Az együttesnek ez lesz harmadik magyarországi fellépése, legutóbb 2015-ben jártak nálunk. Corey Taylor másik együttese, a Stone Sour tavaly adott a Barba Negra Trackben felejthetetlen koncertet.
További fellépők a VOLT fesztiválon a szerdai napon: az Amaranthe, a Papa Roach, a Cypress Hill – és még sokan mások.
Szólj hozzá!