Menopauza

Koncertek a ráckevei kastélykertben – jön a Duna-part Feszt!

2022/03/31  ·   Fesztivál   ·  koncert.hu

Fesztivállal várják idén nyáron először a zene és a csodálatos zöld, vízparti környezet szerelmeseit Ráckevén. A Duna-part Feszt július 28-án nyitja meg kapuit Ráckevén, a Savoyai-kastély parkjában.

Koncertek a ráckevei kastélykertben – jön a Duna-part Feszt!

Három napon keresztül a magyar könnyűzenei élet legnépszerűbb előadói adják egymásnak a színpadot Ráckevén, a Duna-part Feszten.

Úgy gondoljuk, hogy a közép-magyarországi régiónak eddig nem volt ilyen jellegű rendezvénye, pedig itt minden adott ahhoz, hogy egy színvonalas, mégis élhető léptékű fesztivált hozzunk létre. A Ráckevét körülölelő természeti szépségek, a vizek közelsége, történelmi múltja és emlékei miatt méltán a régió egyik legkiemelkedőbb települése, korábban megkapta a “Kultúra városa” címet is. A fesztivált Ráckeve legimpozánsabb épületének, a Savoyai-kastélynak a parkjában rendezzük meg. A rendezvény környezetbarát vállalásai konkrétak, utólag számonkérhetők és magukban hordozzák a következő évek során egyre erőteljesebb és hatékonyabb környezeti vállalásokat, folyamatosan egyre jobban kihangsúlyozva ezeket a résztvevők számára. A Duna, a Duna-part bevonása a fesztivál életébe, a vízpart közvetlen találkozása a résztvevőkkel, a ráckevei Duna-ág tényleges értékeinek, természeti szépségeinek bevonása a rendezvény látvány- és hangulati elemeibe máshol nem látott egyedi hangulatot és élményt tartogat minden látogatónak” – összegezte  Spaics Igor, a fesztivál főszervezője. 

A fesztivál minden nap 17.00 órakor nyit, és az első fellépők 17.15 órakor lépnek színpadra. A fellépők között lesz Ákos, a Kowalsky meg a Vega, a Kaukázus, Dzsudló, az Anna and the Barbies, valamint sok más népszerű hazai előadó. A szervezők 7500 négyzetméteren napi 8000 főt várnak az első Duna-part Fesztre.

A részletes program itt.

Duna-part Feszt, Ráckeve, Savoyai-kastély, Duna

 

 

Szólj hozzá!


15 év után újra élőben emelkedhetünk fel Mobyval

15 év után újra élőben emelkedhetünk fel Mobyval

Már csak néhány hónap, és újra kinyílik a másik világ kapuja (hagyd kint a valóságot), de az eddigi koncertbejelentések alapján már most jól...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Beth Hart és a Pink Martini idén tuti eljönnek – teljes a VeszprémFest 2026-os programja

Tavaly a VeszprémFest közönsége két várva várt fellépőt is nélkülözni kényszerült: Beth Hart és a Pink Martini egyaránt lemondta koncertjét, komoly kihívás elé állítva a szervezőket. 2026 azonban kárpótol mindenkit: mindkét előadó ott lesz a fesztiválon, csakúgy, mint Juanes és a Kraftwerk.

Brian Hugh Warner, azaz Marilyn Manson kilenc év után visszatér Budapestre

A botrányokra és ikonikus vizuális világra épülő előadó legutóbb 2017-ben adott teltházas koncertet a Budapest Parkban, és akkor még senki sem gondolta, hogy közel egy évtizedig kell várni az újabb találkozásra. Most azonban visszatér: 2026. július 22-én ismét a Park színpadán áll majd.

Czutor Zoltán zenél és beszél – Hujber Feri felolvas és mesél

A „Tízparancsolat – Másképp" című műsor december 11-én, csütörtökön 20:30-tól várja a közönséget az Inga Kultúrkávézóban, ahol Czutor Zoltán és Hujber Feri egy rendhagyó, őszinte és emberközeli programmal lép színpadra.

Hogyan tudnék élni nélküled, avagy ki tud többet a magyar filmzenékről?

A DUE Médiahálózat szervezésében és a Nemzeti Filmintézet támogatásával immáron kilencedik alkalommal indítják el a Nagy Magyar Filmteszt Diákoknak elnevezésű vetélkedőt, amely a 14-20 éves közönséget szeretné szórakoztató módon közelebb vinni a magyar filmekhez, sorozatokhoz és készítőikhez
Új koncertek