Az Elrontottam után itt a Megbántam

2021/06/21  ·   Klippremier   ·  koncert.hu

Dánielfy Gergő és Rácz Gergő idén márciusban hozták ki közös dalukat az Elrontottamot, ami a megjelenésekor rögtön felkapott lett YouTube-on, és a rádióban azóta is sokszor lehet hallani. Most pedig itt van a Megbántam, avagy az Elrontottam-remix.

Az Elrontottam után itt a Megbántam
Az Elrontottam után itt a Megbántam

Ki más, mint Lotfi Begi vette szárnyai alá a dalt és egy új értelmezést adott az eredetinek a most megjelenő remixben, amiben Rácz Gergő ismét kivette a részét többek között az énekfelvételekkel.

"Szerintem ez a két szó, hogy ’Elrontottam’ és ’Megbántam’ nagyon hiányoznak az alapvető emberi kapcsolatainkból és a kommunikációból. Nem merjük sokszor a másik szemébe mondani, de még leírni sem, mert gyengének tűnhetünk a szemében, viszont véleményem szerint csak abból fejlődhetünk, ha belátjuk a hibáinkat és ezt meg tudjuk osztani a számunkra fontos emberekkel. Úgy gondolom, ez az üzenet megérdemel egy folytatást…" – mondta Dánielfy Gergő.

A Megbántam-ra forgatott a csapat egy teljesen új klipet, amit Budapesten forgattak ugyanabban az épületben, ahol az Elrontottam videóklipje is készült csak egy emelettel feljebb az eredeti helyszínétől. A klipet most is Dánielfy Gergő rendezte, akivel – plusz Utazók – az alábbi helyeken lehet majd találkozni a nyáron.

 

 

 

 

 

Dánielfy Gergő, Rácz Gergő, elrontottam, megbántam, Lotfi Begi, remix

 

 

Szólj hozzá!


Órákkal a fellépés előtt mondták le Shakira bostoni koncertjét

Órákkal a fellépés előtt mondták le Shakira...

Shakira csütörtök estére (május 29.) tervezett show-ját a bostoni Fenway Parkban néhány órával a kezdés előtt, „előre nem látható...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Mégis kinyit Győrben is egy estére Az Őrült Nők Ketrece mulatója

Bár korábban úgy tűnt, hogy az elmúlt évtizedben töretlen sikerrel játszott, de most a közönségtől végleg elbúcsúzó előadás búcsúturnéjából kimarad a győri állomás, mostanra kiderült, hogy a város szívesen fogadja Az Őrült Nők Ketrecét.

Az ország legboldogabb fesztiválján a Guns’N’Roses előzenekara is fellép

A BOLDOGkisfalud Feszt egy családias hangulatú, élhető léptékű kisrendezvény, ahol zene, színház, irodalom és képzőművészet fonódik össze a Tokaj-hegyalja különlegesen szép természeti környezetében. Idén július.03-06-ig fürdőzhetnek – valamint bringázhatnak és kenuzhatnak – ebben az élményben az idelátogatók.

Különleges koncertekkel robban be a július a Müpába – Budapestre érkeznek a könnyűzene külföldi sztárelőadói

Ha azt mondod, MÜPA, akkor a zenekedvelőknek egyből a SZÍNVONAL szó jut az eszébe, és ez érvényes a fellépők kiválasztására és a műsor megvalósítására is. A mostani könnyűzenei programnak azonban sikerült még az eddigieknél is nagyobbat szólnia. Lássuk, kik érkeznek a közeljövőben Budapestre!

Volt egyszer egy Quimby Class&Roll az MVM Dome-ban

A Class&Roll Koncertfilm nem csupán a koncert látványos pillanatait örökíti meg, hanem a felkészülés izgalmas és általában láthatatlan világába is bevezeti a nézőt. A film 2025. május 30. és június 13. között látható az eSzínház Nyáresti vetítések programjában.
Új koncertek