Dupla bakeliten a Hősök 2008-as albuma – közönségtalálkozó december 7-én!

2024/12/04  ·   Lemezbemutató   ·  koncert.hu

A 2001 óta aktív formáció a tavaly húszéves Nyelvtan után most újabb anyagot jelentet meg vinylen: a 2008-as Klasszik december 7-én lesz először kapható a Rootsban.

Dupla bakeliten a Hősök új anyaga – közönségtalálkozó december 7-én!

A lemez több szempontból is fontos állomás volt a zenekar életében. A dalokon olyan közreműködőkkel dolgoztak, mint az NKS és az Idő Urai tagjai, a Vad Fruttik, Sub Bass Monster és Pixa, és az album annak idején a műfaj egyik legfontosabb eseményén, az OSG-n (Offline Sport Games 2016 szeptember 10-én volt az utolsó a Városligeti Műjégpályán) mutatkozott be.



A dupla bakeliten megjelenő Klasszik mellett a Hősök limitált merchkollekcióval is készül szombatra, és pár dal erejéig mikrofont is ragadnak. Az ingyenes, 15 órakor kezdődő esemény hangulatfelelősei Dj Gerryson és Dj Venom lesznek.

A zenekarral egyébként két nappal később itt is lehet találkozni:

 

A Margaret Island kitalálta, a Gold Record megvalósítja

Hősök, bakelit, Roots

 

 

Szólj hozzá!


Sör, bor, buli

Sör, bor, buli

Indul a Sziget, és vele együtt néhány napra felépül egy város, amelynek lakói koncertekre járnak, táncolnak, esznek, isznak és költenek. Egy...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

25 év kihagyás után tér vissza Budapestre a Manowar

Több mint két évtized után ismét Budapesten lép fel a heavy metal egyik legismertebb zenekara. A Manowar 2027. január 23-án a Papp László Budapest Sportarénában ad koncertet, ahol teljes egészében eljátssza a Fighting The World albumot, emellett természetesen a legnagyobb klasszikusok sem maradnak ki a programból.

Több mint 160 millió letöltésnál jár a Save Tonight – most élőben hallhatjuk Budapesten

A sláger mögött megszámlálhatatlan rádiós lejátszás és generációkon átívelő ismertség áll. És persze egy előadó, a svéd Eagle-Eye Cherry, aki november 23-án az Akvárium Klubban ad koncertet, ahol a világsláger mellett pályafutásának legfontosabb dalai is felcsendülnek.

A táncházmozgalom túlélte az alapítóit – és ma is új közönséget talál

A Budapest Park ötödik alkalommal rendezi meg a FolkParkot, amelynek középpontjában ezúttal is az élő népzene és a közös tánc áll. A program jó apropó arra is, hogy megnézzük, miként jutott el az 1972-ben indult táncházmozgalom odáig, hogy ma már a legnagyobb könnyűzenei koncerthelyszíneken is természetes helye van.

A Depeche Mode dobosa visszatér Budapestre

A tavalyi MVM Dome-koncert után idén is fellép a 101 Hang produkcióban Christian Eigner, a Depeche Mode koncertzenekarának dobosa. A zenész december 10-én Budapesten, majd december 16-án a berlini Uber Arénában is színpadra lép a magyar előadással.
Új koncertek