A Gojira nélkül, de jön a KORN

2021/10/09  ·   Zenei hír   ·  koncert.hu

A nu metal úttörői 2020 nyarán keltek volna útra Európában vadonatúj aréna show-jukkal, Budapesten 2020. június 9-én lett volna koncertjük, ahol az elmúlt évek egyik legnépszerűbb új európai bandája, a Gojira melegítette volna be a közönséget. A sok volna okát tudjuk: 2020 nyarán nagyjából senki sem turnézott.

A Gojira nélkül, de jön a KORN
A Gojira nélkül, de jön a KORN
A Korn a 2021-es európai koncertjeit sem tudja a tervek szerint megtartani, így azokat átütemezték 2022-re. A zenekar 2021. június 22-re tervezett budapesti fellépése is későbbi időpontban, 2022. június 21-én kerül megrendezésre a Budapest Arénában.
A megvásárolt jegyek automatikusan érvényesek az új dátumra.
Sajnos a Gojira végül nem vesz részt a Korn európai turnéján előzenekarként, így a 2022. június 21-i budapesti koncerten sem lépnek fel a Korn előtt. Hogy fellép-e helyettük valaki, arról még nem szólnak a hírek.
Megalakulása óta a KORN (vagy KoRn, KoЯn) 40 millió albumot értékesített világszerte, begyűjtött két Grammy-díjat, több tucatszor körbeturnézta a világot és számos olyan rekordot állított fel karrierje során, amelyet valószínűleg soha nem fognak már felülmúlni. A 2020-as koncertet beharangozó cikkünkben részletesebben írtunk róluk, minden érvényes ma is benne, csak a címben szereplő számot kell 8-ra kijavítani.

 

KORN, Gojira, Budapest Aréna

 

 

Szólj hozzá!


10 dolog, amit a Metallica-koncerttel kapcsolatban tudunk

10 dolog, amit a Metallica-koncerttel kapcsolatban tudunk

Na, csak kibökték végre :) Mondjuk, pont ez a zenekar, amelyiknek semmiféle külön hergelésire nincs szüksége, akkora a rajongótábora...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Mégis kinyit Győrben is egy estére Az Őrült Nők Ketrece mulatója

Bár korábban úgy tűnt, hogy az elmúlt évtizedben töretlen sikerrel játszott, de most a közönségtől végleg elbúcsúzó előadás búcsúturnéjából kimarad a győri állomás, mostanra kiderült, hogy a város szívesen fogadja Az Őrült Nők Ketrecét.

Az ország legboldogabb fesztiválján a Guns’N’Roses előzenekara is fellép

A BOLDOGkisfalud Feszt egy családias hangulatú, élhető léptékű kisrendezvény, ahol zene, színház, irodalom és képzőművészet fonódik össze a Tokaj-hegyalja különlegesen szép természeti környezetében. Idén július.03-06-ig fürdőzhetnek – valamint bringázhatnak és kenuzhatnak – ebben az élményben az idelátogatók.

Tommy Cash beugrik egy eszpresszóra a Dürerbe

Az észt hiphop fenegyerek legutóbb az Eurovízión ment nagyot Espresso Macchiato című dalával. Most pedig TOMM¥ €A$H Budapestre is beugrik egy eszpresszóra, mégpedig november 20-án, a Dürer Kertbe.

Hívjuk fel Puzsért!

A színpadi jelenlétéről híres és a hiphoppal teljes szabadsággal operáló Sisi duplán ünnepel idén: megérkezett ugyanis új, 'Mixát' című remix EP-je, miközben óriási gőzerővel készül a szeptemberi Parkra.
Új koncertek