A szerzők egyesülete a 2025: A Magyar Dalszerzés Éve részeként álmodta meg a mentorprogramot azzal a céllal, hogy támogassa a jelen és a jövő dalszerzői közötti tudásmegosztást. A kezdeményezés a korábbi DEX Dalszerző Expo tapasztalataira építve nyújt személyes szakmai támogatást a résztvevőknek.
A tehetséggondozásban, a szakmai tudás átadásában, a személyes tapasztalatok megosztásában a tavalyi évben Palya Bea, Tövisházi Ambrus, Szűcs Krisztián, Járai Márk, Sára Gergely (Gege) és iamyank vettek részt mentorként. A kezdő évadban közel 400 pályázat érkezett, amelyből összesen 18 fiatal dalszerző kapott mentori segítséget. A mentorálás során közös dalok, új projektek és a program lezárulta után is folytatódó szakmai kapcsolatok születtek.
A program második évadában szintén négy kategóriában lehet megjelölni, hogy kivel dolgoznának együtt legszívesebben a jelentkezők.
Dalszerző mentorok:
- Áron András
- Barkóczi Noémi
- Lovasi András
Dalszövegíró mentor:
- Hegyi György
Rapszövegíró mentor:
- Sisi
Producer mentor:
- Hien
A program a kiválasztott mentoráltak számára térítésmentes.
Jelentkezési határidő: 2026. július 12. (éjfél)
Jelentkezés a mentorprogramba itt!





















Szólj hozzá!