Zenélő kisbusz szórakoztatja a munkából hazatérőket Budapesten

2016/08/01  ·   Általános   ·  koncert.hu, MTI

Zenélő kisbusszal járja Budapestet augusztusban négy hétvégén egy profi zenekar, amely minőségi, élő dzsesszzenével lepi meg a munkából hazafelé tartó járókelőket, a turistákat, az autósokat és a tömegközlekedési eszközök utasait.

Zenélő kisbusz szórakoztatja a munkából hazatérőket Budapesten
Zenélő kisbusz szórakoztatja a munkából hazatérőket Budapesten

A zenélő kisbuszban utazó zenekarhoz a főváros egyik forgalmas köztérén egy-egy népszerű énekes is csatlakozik, és ingyenes szabadtéri koncerttel szórakoztatja a közönséget.

A Schweppes JazzMobil augusztusában csütörtöktől szombatig 16 és 19 óra között barangolja be a főváros utcáit.

Augusztus 6-án, szombaton Pély Barna, a United és a B The First zenekarok frontembere a Nyugati térnél csatlakozik a csapathoz és ad szabadtéri koncertet. Augusztus 12-én, pénteken a Bikás parknál Veres Mónika Nika lesz a vendég. A nemzeti ünnepen, augusztus 20-án a Madách térnél Gájer Bálint lép fel a Schweppes JazzMobillal. Az utolsó hétvégén, augusztus 27-én a Jókai térnél Galambos Dorina, a Mrs. Columbo zenekar énekesnője ad ingyenes szabadtéri koncertet.

A Schweppes JazzMobil utazó zenekarának tagjai: Görögh Dániel (trombita), Köles Márk (dob), Cséry Zoltán (billentyű), Szűcs Péter (basszusgitár).

 


 

 

Szólj hozzá!


HELLO! Lionel Richie csütörtökön beköszön Budapestre

HELLO! Lionel Richie csütörtökön beköszön Budapestre

A bársonyos énekhangjáról és örökzöld dalairól ismert 75 éves zenész európai turnéja, a "Say Hello To The Hits" show július 17-én érkezik a...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Az elektronikus zene Metallica-ja 16 év kihagyás után érkezik Budapestre

Kevés zenekar tudta olyan intenzitással átformálni az elektronikus zene élő előadásának élményét, mint az ausztrál gyökerű Pendulum. A formáció hosszú kihagyás után visszatér Budapestre: 2025. október 17. nem csak a rajongóknak, de az élő elektronikus zene szerelmeseinek is kötelező dátum.

10 dolog, amit a Metallica-koncerttel kapcsolatban tudunk

Na, csak kibökték végre :) Mondjuk, pont ez a zenekar, amelyiknek semmiféle külön hergelésire nincs szüksége, akkora a rajongótábora világszerte, így Magyarországon is, hogy a suttogó propaganda elindítása max. kis izgalmat vitt az életünkbe, a jegyek így is, úgy is el fognak fogyni.

Nyomokban V4-et tartalmaz – fesztivál a Dunakanyarban

A feladatot, vagyis azt, hogy részt vegyünk egy olyan fesztiválon, ahol még soha nem jártunk, idén is sikerült kipipálni, ezúttal a Nagymaroson megrendezett Vénégy Fesztiválra esett a választásunk, elsősorban nagy szerelmünk, a Duna közelsége miatt. Meg már annyit cikkeztünk róla évről évre, hogy ideje volt megnézni.

Szinetár Dóra, Ember Márk és Puskás-Dallos Péter az ősszel érkező Sisi-musicalben

Habsburgok fényűző, mégis tragikus világába nyújt bepillantást a Sisi életét megidéző Elisabeth című musical. A világ számos országában híressé vált darab magyar adaptációját október 3-tól mutatja be az Erkel Színház.
Új koncertek