Electric Spring: új elektronikus zenei fesztivál Bécsben
Április 16-án és 17-én debütál az osztrák fővárosban egy új elektronikus a zenei fesztivál, az Electric Spring, amelyet Bécs Múzeumi Negyedében (MQ) tartanak majd.Szól a rádió: két online csatornát is indított a MÜPA
Online rádiót indított február 23-án a tizedik, jubileumi évadát ünneplő Művészetek Palotája. A Müpa Rádió két csatornájának zenei arculata az intézmény sokszínű kínálatához illeszkedik: a Müpa Symphony a komolyzene, míg a Müpa Easy a jazz, pop, rock, világ- és népzene...Újra Lamb az Akváriumban!
Lou Rhodes és Andy Barlow 96-ban alakult duója visszatér Magyarországra a Budapest Promóter szervezésében, hogy bemutassa legújabb Backspace Unwind című lemezét a rajongóknak. Március 4-én a Lamb mellett a Dorothy’s Legs, valamint a Mius gondoskodik majd a hangulatról az Akvárium Klubban.Bonobo felfedezettje Budapestre jön!
Február 28-án Ibiza elegáns, előremutató arcát keltik életre a Teslában: megidézik a nyarat, azt, hogy milyen zenéktől lesz hangos az idei szezon a legendás, Luis Güell tervezte Café Del Mar-ban és a szigeten, ahol a lassú house és a downtempo fűti igazán a nyaralókat.PIRAMIS: a 40. évad második koncertje
A 40 éves jubileumi turné január 16-án indult útjára a Barba Negra Music Clubban, az eseményhez méltó slágerfelhozatallal. A buli pedig most folytatódik. A második állomás ugyanis március 13-án, pénteken a budakalászi Rockház lesz.A NYERS igazság: újra összeáll a zenekar
A csaknem huszonöt éve alakult, leginkább a kilencvenes-kétezres években népszerű Nyers pont tíz éve köszönt el közönségétől: 2005-ben gondolták úgy, hogy itt az ideje befejezni a közös zenélést. Utoljára 2009-ben és 2010-ben álltak össze egy-egy koncert erejéig, de idén még...Balaton Sound: egy húszéves formáció és több húszéves DJ
A hírek szerint fellép Zamárdiban a 20. születésnapját ünneplő Faithless, a tehetséges és ambiciózus Zedd, az elektronika meghatározó alakja Kaskade – és sokan mások. Ez utóbbiak annyi évesek, mint a jubiláló zenekar...Jesus Loves Electro: ezúttal nem lesz szesztilalom!
Sikeres múlt évi koncertje után ismét hazánkba látogat a Jesus Loves Electro. A norvég banda a CrossSound 2015-ös programsorozatának első eseményére érkezik, és a PRLMNT-ben lép fel február 28-án.Ligeti Karnevál a Quimbyvel, Bérczesi Róberttel és a Korai Örömmel
Noha a farsang már a farkát is behúzta, még sincs vége a szezonnak, hiszen karnevállal búcsúztatja a telet az Arborétum szervezőgárdája a Petőfi Csarnokban: március 7-én fellép a Városligetben a Quimby, Bérczesi Róbert, a Lóci játszik, a Korai Öröm és Kovács Pista (Indigó utca).Flogging Molly a Barba Negra Track-ben!
Jó, nem a jövő héten, sőt, még csak nem is a jövő hónapban, de júliusban ideérnek. Most éppen azzal a Gogol Bordellóval turnéznak, akik utánuk egy hónappal teszik tiszteletüket Budapesten. Minden út ide vezet!Balaton Method - filmvetítések és minikoncert!
Március 1-én premier előtt részleteket láthatunk a Kodály Method Balaton Method című filmjéből, a Menjek/Maradjak két új epizódjából: a Sweet Home-ból és az Inside Berlinből. A sor még nem ért véget, mert az itthon már csak elvétve látható Szabó Simon: Fal című filmet is...Anti-Flag, a Skindred, LessThan Jake - a névsorolvasás folytatódik
A sajtótájékoztatón, tudjátok, ahol a HS7 bejelentette, még se hírük, se hamvuk nem volt, most azonban hirtelen három nemzetközi sztár is bejelentkezett a Budapest Park idei programfolyamába. Július 19-e erős napnak ígérkezik: jön az Anti-Flag, a Skindred és a Less Than Jake.








































