Budapest 2023. Jul. 05. (20:00)

boebeck koncert // KULT-Udvar


boebeck koncert // KULT-Udvar

A lemezhez készült vizuális világ letisztult módon idézi fel boebeck felnövéstörténetének múltját, tömbházakat, és városi környezetet mutatnak be, tükrözve azt az ürességet, amelytől a művész egyszerre retteg és vonzódik.

boebeck koncert
KULT-Udvar

Első kislemeze, az 'i am not' 2021-es megjelenése óta boebeck fellépett a legtöbb magyar fesztivál színpadán, az ország legnagyobb városainak klubjaiban és a szomszédos fővárosokban, Pozsonyban és Bécsben, valamint Brüsszelben egyaránt. Az elmúlt évek legfontosabb alkotói célja első lemezének felvétele volt, ami március 9-én jelent meg az ismert zenei platformokon. A lemez producere Toldi Miklós, a felvételeken pedig közreműködött Galgóczi Olivér, Dencs Dominik, valamint Törőcsik Kristóf is.

A művésznévvel azonos című első albumán nyolc dal kap helyet, amelyek a fiatal alkotó életének fragmentumait dolgozzák fel. Boebeck történeteket mesél mindennapi félelmeinkről: elutasításról, kirekesztésről, önbizalomhiányról, szégyenről és önsajnálatról. A dalok mégis iróniával és reflektíven kezelik ezeket az identitás-kérdéseket, ez válik szervezőelvvé boebeck zenei- és szövegvilágában. A lemezhez készült vizuális világ letisztult módon idézi fel boebeck felnövéstörténetének múltját, tömbházakat, és városi környezetet mutatnak be, tükrözve azt az ürességet, amelytől a művész egyszerre retteg és vonzódik.

 
  Amennyiben szeretnéd adminisztrálni ezt a tételt kattints ide.

 

Szólj hozzá!


Tommy Cash beugrik egy eszpresszóra a Dürerbe

Tommy Cash beugrik egy eszpresszóra a Dürerbe

Az észt hiphop fenegyerek legutóbb az Eurovízión ment nagyot Espresso Macchiato című dalával. Most pedig TOMM¥ €A$H Budapestre is beugrik egy...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Mégis kinyit Győrben is egy estére Az Őrült Nők Ketrece mulatója

Bár korábban úgy tűnt, hogy az elmúlt évtizedben töretlen sikerrel játszott, de most a közönségtől végleg elbúcsúzó előadás búcsúturnéjából kimarad a győri állomás, mostanra kiderült, hogy a város szívesen fogadja Az Őrült Nők Ketrecét.

Az ország legboldogabb fesztiválján a Guns’N’Roses előzenekara is fellép

A BOLDOGkisfalud Feszt egy családias hangulatú, élhető léptékű kisrendezvény, ahol zene, színház, irodalom és képzőművészet fonódik össze a Tokaj-hegyalja különlegesen szép természeti környezetében. Idén július.03-06-ig fürdőzhetnek – valamint bringázhatnak és kenuzhatnak – ebben az élményben az idelátogatók.

Magyar zenészek is közreműködtek az Eurovízió győztes dalában

A Warner Music Group égisze alá tartozó JJ nyerte meg az Eurovíziós Dalfesztivált – az osztrák produkcióban a Budapest Scoring Orchestra is közreműködött.

59 másodperc alatt 14-szer esik el Axl Rose

De egyszer nem! A Guns N' Roses közzétett az Instáján egy videót, amelyben összevágták azokat a pillanatokat, amelyeken a frontember esik-kel a színpadon.
Új koncertek