György Ádám Kastélyakadémia növendékei - zárókoncert
2026 nyarán immár XVII. alkalommal rendezi meg György Ádám, a Liszt Ferenc-díjas zongoraművész a György Ádám Kastélyakadémiát, amely az elmúlt másfél évtizedben Magyarország egyik legkülönlegesebb nemzetközi zenei műhelyévé vált.
A festői szépségű pomázi Teleki-Wattay Kastélyban megrendezett akadémia 2009 óta fogadja a világ minden tájáról érkező fiatal muzsikusokat, akik egyedülálló környezetben fejlődhetnek a klasszikus zene legmagasabb szintjén.


























Szólj hozzá!