Ha fáj valamid, hallgasd meg a Belga káromkodós számát!
Brit tudósok szerint (...) ugyanis csökkenti a fájdalmat a káromkodás – erről a 24.hu-ban olvastunk.Péntek éjféltől be lehet menni a budapesti éttermekbe
Mármint a belsejébe, ami nem terasz vagy kerthelyiség. Azt nem tudjuk, mire alapozza ezt az Origo, de biztos tudják. Sem a kormany.hu-n, sem a koronavirus.gov.hu-n, sem az MTI-n nincs nyoma a feloldásnak, de bizonyos okok folytán hiszünk nekik, bár az efféle közléseket azért illik forrással...Nem sikerült új időpontot találni a James Blunt-koncertnek
A koncertszervezők folyamatosan dolgoznak azon, hogy az elmaradt bulikat megpróbálják egy későbbi időpontban pótolni, azonban sajnos akad olyan külföldi sztár, akiről egy időre le kell mondanunk. :(A második hullám elsodorhatja az Omegát
Az Omega végét jelentheti, ha a járványnak ősszel lesz egy második hulláma – nyilatkozta a Blikknek Kóbor János. Mindeközben a WHO folyamatosan kongatja a vészharangot, hogy az év második felében – amikor a stadion- és klubkoncertek beindulnának – feltehetően egy, a jelenleginél is...ABBA: 37 év után két új dalt is megjelentet a legendás négyes
Eddig csak találgatás volt, most viszont már tény, hogy 47 év után újra összeállt a legendás svéd négyes, aminek két vadonatúj szám lett az eredménye, ígérik, idén még látjuk-halljuk a dalokat. Már csak egy turné hiányozna a teljességhez. :)Feszkó van a bulinegyedben
Gyakorlatilag épphogy kinyitottak a helyek, máris feszültség generálódott az üzemeltetők és a VII. kerületi önkormányzat között.Ez a kakas egymilláért eladó!
„Hogy tetszik lenni?" címmel indított kezdeményezést áprilisban a legnagyobb hazai fesztiválok önkénteseit koordináló szervezet, a Fesztivál Önkéntes Központ a Magyar Máltai Szeretetszolgálattal együttműködésbenVisszatér a 60-as évek hangulata: autós mozi nyílik a pláza tetején
Újra van autósmozi Budapesten! Az utóbbi hónapokban a COVID-19 elleni intézkedések miatt távol kellett tartanunk magunkat a filmszínházaktól, a júniusban nyíló PANAM autósmozinak hála többé nem kell lemondanunk a biztonságos mozizás élményéről.Vasárnap jótékonysági koncertet ad a PASO – Peruig száll a hírük
A PASO most vasárnap jótékonysági koncertet ad a Gyermekkor Alapítvány javára. A szervezetet 1990-ben a Madarász utcai Gyermekkórház és Rendelőintézet dolgozói hozták létre kis betegeik színvonalasabb ellátása és a gyermekgyógyítás korszerűsítése érdekében.Ilyen volt az első távtartásos koncert az USA-ban
Ahogy arról már beszámoltunk, egy arkansasi koncertterem volt a történelmi helyszíne az Egyesült Államok első társas – tehát élő, nem online! –távolságtartásos koncertjének.Június elejétől-közepétől indulhatnának a kisebb rendezvények
Akármit is jelentsen ez. Mert azt nem tudjuk, beleértik-e a koncerteket, csak azt, hogy például a szabadtéri vásárok jogszabályszerűen NEM minősülnek rendezvénynek, meg azt is, hogy vidéken már 200 fő alatt bulizhatnak egy esküvőn... Nem mondjuk, hogy értjük, de ez van.Durván áll a bál Törökországban a Bella ciao miatt
És ezen egy cseppet sem csodálkozunk... Történt ugyanis, hogy az Európában a járvány alatti szolidaritás himnuszává avanzsált, egyébként egykori partizán-dalt Izmirben imára hívás helyett sugározták a mecsetek. Nem direkt...








































