Több előadó


HonlapNem ismert
Zenei stílusNem ismert

Közelgő Több előadó koncertek

Csík János - A fény felé - Adventi koncert

Csík János - A fény felé - Adventi koncert

UP Újpesti Rendezvénytér december 12. (19:00)
GOSPEL KARÁCSONY Every Praise & Virginia Union Gospel Choir /New York, USA/

GOSPEL KARÁCSONY Every Praise & Virginia Union Gospel Choir /New York, USA/

AGORA Savaria - Szombathelyi Kulturális Központ december 12. (19:00)
Adventi koncert a Gyöngyvirág kórussal Vendég: DELICANTO Énekegyüttes, Bécs

Adventi koncert a Gyöngyvirág kórussal Vendég: DELICANTO Énekegyüttes, Bécs

KMO Kispesti Munkásotthon Művelődési Ház december 14. (17:00)
Aelia Sabina Alapfokú Művészeti Iskola: Karácsonyi koncert

Aelia Sabina Alapfokú Művészeti Iskola: Karácsonyi koncert

Békásmegyeri Közösségi Ház december 14. (17:00)
Varázsfuvola

Varázsfuvola

Zeneakadémia - Solti terem december 14. (19:00)
Újpesti Rapcirkusz

Újpesti Rapcirkusz

UP Újpesti Rendezvénytér december 14. (19:30)
Kodály 137

Kodály 137

Zeneakadémia - Nagyterem december 16. (19:30)
0O / Null Orchestra

0O / Null Orchestra

Trafó Kortárs Művészetek Háza december 18. (19:00)
A Drezdai Kamarakórus és a Le Concert Lorrain /KARÁCSONYI HANGVERSENY

A Drezdai Kamarakórus és a Le Concert Lorrain /KARÁCSONYI HANGVERSENY

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem december 19. (19:30)
QUEEN Rock and Symphonic Show

QUEEN Rock and Symphonic Show

Papp László Budapest Sportaréna december 19. (20:00)
Karácsonyi Koncert

Karácsonyi Koncert

Szent Imre (Ciszterci, volt Ferences) Templom december 20. (19:30)
Magyar Hajnal Énekstúdió: Gospel koncert

Magyar Hajnal Énekstúdió: Gospel koncert

Budapest Music Center - BMC Ház december 22. (19:00)
Mulatós Aréna

Mulatós Aréna

Szeged Városi Sportcsarnok december 27. (17:00)
TÁNCDALFESZTIVÁL

TÁNCDALFESZTIVÁL

Ács Károly Művelődési Központ december 28. (19:00)
Best of '90s Hungarian Allstars

Best of '90s Hungarian Allstars

Hall Debrecen december 28. (20:00)
Igazából Jazzation - acappella karácsony

Igazából Jazzation - acappella karácsony

Hatszín Teátrum december 29. (19:00)
Virtuózok Jubileumi Ünnepi Hangverseny

Virtuózok Jubileumi Ünnepi Hangverseny

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem december 30. (15:00)
Virtuózok Jubileumi Ünnepi Hangverseny

Virtuózok Jubileumi Ünnepi Hangverseny

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem december 30. (19:30)
Folk Szilveszter

Folk Szilveszter

Fonó Budai Zeneház december 31. (20:00)
Újévi koncert fiataloknak - Haydn: A teremtés – részletek

Újévi koncert fiataloknak - Haydn: A teremtés – részletek

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem január 01. (16:00)
Újévi Gálakoncert - a legszebb filmzenék és musical-dalok

Újévi Gálakoncert - a legszebb filmzenék és musical-dalok

Napfényes Étterem és Rendezvényterem január 04. (19:00)
ROCKSTAR MEETING 2020

ROCKSTAR MEETING 2020

Barba Negra Music Club január 04. (20:00)
Újévi Operettgála 2020

Újévi Operettgála 2020

AGORA Savaria - Szombathelyi Kulturális Központ január 05. (19:00)
FRANCIA – OROSZ OPERAEST

FRANCIA – OROSZ OPERAEST

MOM Kulturális Központ - Kupola január 07. (19:00)
Bacsó-Dés-Fenyvesi-Szandai Liberation Quartet

Bacsó-Dés-Fenyvesi-Szandai Liberation Quartet

Budapest Music Center – Opus Jazz Club január 07. (20:00)
Átlátszó Hang Újzenei Fesztivál Nyitókoncert

Átlátszó Hang Újzenei Fesztivál Nyitókoncert

Zeneakadémia - Solti terem január 09. (20:00)
Újévi Operettgála 2020

Újévi Operettgála 2020

Vaskakas Művészeti Központ január 11. (15:00)
Berg: Wozzeck / MET - FSZ

Berg: Wozzeck / MET - FSZ

Müpa - Fesztivál Színház január 11. (18:55)
Újévi Operettgála 2020

Újévi Operettgála 2020

Vaskakas Művészeti Központ január 11. (19:00)
Solti György Zeneiskola - Újévi Gálahangverseny

Solti György Zeneiskola - Újévi Gálahangverseny

MOM Kulturális Központ - Színházterem január 13. (18:00)
Gautier Capuçon és Yuja Wang

Gautier Capuçon és Yuja Wang

Zeneakadémia - Nagyterem január 16. (19:30)
Újévi Operett Gála 2020

Újévi Operett Gála 2020

Művészetek Háza - Miskolc január 18. (15:00)
Újévi Operett Gála 2020

Újévi Operett Gála 2020

Művészetek Háza - Miskolc január 18. (19:00)
A népzene ünnepe – a táncháztól a világzenéig

A népzene ünnepe – a táncháztól a világzenéig

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem január 18. (19:30)
Újévi Operett Gála 2020

Újévi Operett Gála 2020

Vaskakas Művészeti Központ január 19. (15:00)
Újévi Operett Gála 2020

Újévi Operett Gála 2020

Vaskakas Művészeti Központ január 19. (19:00)
Átlátszó Hang Újzenei Fesztivál 2020 - LUX:NM: ANAMORPHOSE

Átlátszó Hang Újzenei Fesztivál 2020 - LUX:NM: ANAMORPHOSE

Budapest Music Center - BMC Ház január 20. (19:30)
j(A)zz! / Loibner-Lukács-Dés (AT/HU)

j(A)zz! / Loibner-Lukács-Dés (AT/HU)

Budapest Music Center – Opus Jazz Club január 22. (20:00)
Újévi Operett Gála 2020 - Ünnepi koncert az operett csillagaival

Újévi Operett Gála 2020 - Ünnepi koncert az operett csillagaival

Hangvilla Multifunkcionális Közösségi Tér január 24. (19:00)
Rieger – Rozsnyói Quartet

Rieger – Rozsnyói Quartet

Budapest Music Center – Opus Jazz Club január 24. (20:00)
Lajkó István és a David Oistrakh Quartet

Lajkó István és a David Oistrakh Quartet

Zeneakadémia - Nagyterem január 25. (19:30)
Concertino sorozat: Vivaldi, Händel, Bach, Mozart

Concertino sorozat: Vivaldi, Händel, Bach, Mozart

Budapesti Olasz Kultúrintézet január 25. (19:45)
EurOpus / Twinning (FR/HU)

EurOpus / Twinning (FR/HU)

Budapest Music Center – Opus Jazz Club január 25. (20:00)
Ránki: Pomádé király új ruhája – gyermekopera / MATINÉKONCERTEK

Ránki: Pomádé király új ruhája – gyermekopera / MATINÉKONCERTEK

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem január 26. (11:00)
Concertino sorozat: Vivaldi, Händel, Bach, Mozart

Concertino sorozat: Vivaldi, Händel, Bach, Mozart

Budapesti Olasz Kultúrintézet január 26. (15:30)
Újévi Operettgála 2020

Újévi Operettgála 2020

IH Rendezvényközpont január 26. (19:00)
Somnakaj

Somnakaj

MOM Kulturális Központ - Színházterem január 28. (19:00)
SlovenijaJazz & Beyond - There Be Monsters

SlovenijaJazz & Beyond - There Be Monsters

Budapest Music Center – Opus Jazz Club január 31. (20:00)
SlovenijaJazz & Beyond - Ecliptic

SlovenijaJazz & Beyond - Ecliptic

Budapest Music Center – Opus Jazz Club február 01. (20:00)
Netherlands Chamber Choir és a Quatuor Danel

Netherlands Chamber Choir és a Quatuor Danel

Zeneakadémia - Solti terem február 02. (19:00)
Gershwin: Porgy és Bess / MET - FSZ

Gershwin: Porgy és Bess / MET - FSZ

Müpa - Fesztivál Színház február 03. (18:00)
j(A)zz! - Exit Universe

j(A)zz! - Exit Universe

Budapest Music Center – Opus Jazz Club február 08. (20:00)
A tehetség napja 2020 NAPIJEGY

A tehetség napja 2020 NAPIJEGY

Zeneakadémia - Solti terem február 09. (10:00)
Gabriele Carcano, Stephen Waarts és Marie-Elisabeth Hecker

Gabriele Carcano, Stephen Waarts és Marie-Elisabeth Hecker

Zeneakadémia - Solti terem február 14. (19:00)
Kubai latin est-Latin Combo Duo koncert 02.14

Kubai latin est-Latin Combo Duo koncert 02.14

Klauzál Gábor Budafok-Tétényi Művelődési Központ - Klauzál Ház február 14. (21:00)
The World of Hans Zimmer - A Symphonic  Celebration

The World of Hans Zimmer - A Symphonic Celebration

Papp László Budapest Sportaréna február 17. (20:00)
Kurtág - Ligeti

Kurtág - Ligeti

Zeneakadémia - Solti terem február 18. (19:00)
CZF5 -

CZF5 - "Győztesek" koncertje

MOM Kulturális Központ - Színházterem február 19. (19:00)
KCL (Krantz Carlock Lefebvre)

KCL (Krantz Carlock Lefebvre)

Müpa - Fesztivál Színház február 20. (20:00)
Händel: Agrippina / MET - FSZ

Händel: Agrippina / MET - FSZ

Müpa - Fesztivál Színház február 29. (18:55)
Händel: Agrippina / MET - EA

Händel: Agrippina / MET - EA

Müpa - Előadóterem március 01. (18:00)
Vox Luminis és a L'Achéron

Vox Luminis és a L'Achéron

Zeneakadémia - Nagyterem március 03. (19:30)
Fábián Éva és tanítványainak koncertje

Fábián Éva és tanítványainak koncertje

Hagyományok Háza - Budai Vigadó március 07. (19:00)
Wagner: A bolygó hollandi / MET - FSZ

Wagner: A bolygó hollandi / MET - FSZ

Müpa - Fesztivál Színház március 14. (17:55)
Kamarakoncert: Vasárnapi kamarazene

Kamarakoncert: Vasárnapi kamarazene

BFZ Próbaterem március 15. (17:00)
Versenygyőztesek koncertje. Konzis koncertek

Versenygyőztesek koncertje. Konzis koncertek

Zeneakadémia - Solti terem március 18. (19:00)
Leonard Elschenbroich és Alexei Grynyuk (Beethoven plusz)

Leonard Elschenbroich és Alexei Grynyuk (Beethoven plusz)

Zeneakadémia - Solti terem március 19. (19:00)
Pusker Júlia, Christoph Heesch és Szabó Marcell - Grieg-est

Pusker Júlia, Christoph Heesch és Szabó Marcell - Grieg-est

Zeneakadémia - Solti terem március 21. (19:00)
Wagner: A bolygó hollandi / MET - EA

Wagner: A bolygó hollandi / MET - EA

Müpa - Előadóterem március 22. (18:00)
Wiener Sängerknaben - Mare nostrum

Wiener Sängerknaben - Mare nostrum

Zeneakadémia - Nagyterem március 27. (19:30)
Az Áttörés dal - Motivációs koncert show

Az Áttörés dal - Motivációs koncert show

Budapest Kongresszusi Központ március 28. (18:00)
STUDIO 5 - TÁNCJÁTÉK

STUDIO 5 - TÁNCJÁTÉK

Zeneakadémia - Solti terem március 28. (19:00)
Rolla János és a Zeneakadémia Kamarazenekara / 2

Rolla János és a Zeneakadémia Kamarazenekara / 2

Zeneakadémia - Nagyterem március 29. (19:30)
Dudu Tassa & The Kuwaitis - Irak 'n' roll

Dudu Tassa & The Kuwaitis - Irak 'n' roll

Müpa - Fesztivál Színház április 01. (20:00)
Collegium Vocale Gent / BTF 2020

Collegium Vocale Gent / BTF 2020

Zeneakadémia - Nagyterem április 04. (19:30)
Concertino sorozat: Stanley, Corelli, Vivaldi, Mozart, Britten

Concertino sorozat: Stanley, Corelli, Vivaldi, Mozart, Britten

Budapesti Olasz Kultúrintézet április 05. (15:30)
Ton Koopman és az Amsterdam Baroque Orchestra & Choir / BTF 2020

Ton Koopman és az Amsterdam Baroque Orchestra & Choir / BTF 2020

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem április 08. (19:30)
Máté-passió

Máté-passió

Erkel Színház április 09. (19:30)
Máté-passió

Máté-passió

Erkel Színház április 11. (19:30)
Liszt: Sardanapalo / BTF 2020

Liszt: Sardanapalo / BTF 2020

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem április 16. (19:30)
PUCCINI: TOSCA / MET - EA

PUCCINI: TOSCA / MET - EA

Müpa - Előadóterem április 19. (18:00)
PUCCINI: TOSCA / MET - FSZ

PUCCINI: TOSCA / MET - FSZ

Müpa - Fesztivál Színház április 20. (18:00)
Istvánfi Balázs és Németh András koncertje

Istvánfi Balázs és Németh András koncertje

Hagyományok Háza - Budai Vigadó április 25. (19:00)
Szörényi75 - István, a király

Szörényi75 - István, a király

Erkel Színház április 26. (19:00)
Donizetti: Stuart Mária / MET - FSZ

Donizetti: Stuart Mária / MET - FSZ

Müpa - Fesztivál Színház május 09. (18:55)
Kamarakoncert: Vasárnapi kamarazene

Kamarakoncert: Vasárnapi kamarazene

BFZ Próbaterem május 10. (17:00)
Donizetti: Stuart Mária / MET - EA

Donizetti: Stuart Mária / MET - EA

Müpa - Előadóterem május 10. (18:00)
A táncház napja - Akusztikus, autentikus

A táncház napja - Akusztikus, autentikus

Zeneakadémia - Nagyterem május 10. (19:30)
Tannhäuser

Tannhäuser

Erkel Színház május 25. (18:00)
Az árnyék nélküli asszony

Az árnyék nélküli asszony

Eiffel Műhelyház május 27. (18:00)
Bondoró Utcaszínház Fesztivál

Bondoró Utcaszínház Fesztivál

Bondoró Utcaszínház Fesztivál május 29. (17:00)
Bondoró Utcaszínház Fesztivál

Bondoró Utcaszínház Fesztivál

Bondoró Utcaszínház Fesztivál május 30. (10:00)
Stiffelio

Stiffelio

Eiffel Műhelyház május 30. (19:00)
Barlangnyitó koncert a Soproni Petőfi Színház művészeivel

Barlangnyitó koncert a Soproni Petőfi Színház művészeivel

Fertőrákosi Kőfejtő és Barlangszínház május 30. (20:00)
Bondoró Utcaszínház Fesztivál

Bondoró Utcaszínház Fesztivál

Bondoró Utcaszínház Fesztivál május 31. (10:00)
Kamarakoncert: Vasárnapi kamarazene

Kamarakoncert: Vasárnapi kamarazene

BFZ Próbaterem május 31. (17:00)
Az árnyék nélküli asszony

Az árnyék nélküli asszony

Eiffel Műhelyház május 31. (18:00)
Bondoró Utcaszínház Fesztivál

Bondoró Utcaszínház Fesztivál

Bondoró Utcaszínház Fesztivál június 01. (10:00)
Az árnyék nélküli asszony

Az árnyék nélküli asszony

Eiffel Műhelyház június 02. (18:00)
Kirill Gerstein és a Hagen Quartet

Kirill Gerstein és a Hagen Quartet

Zeneakadémia - Nagyterem június 02. (19:30)
Az árnyék nélküli asszony

Az árnyék nélküli asszony

Eiffel Műhelyház június 06. (18:00)
Wagner: A nürnbergi mesterdalnokok / BUDAPESTI WAGNER-NAPOK

Wagner: A nürnbergi mesterdalnokok / BUDAPESTI WAGNER-NAPOK

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem június 16. (16:00)
Wagner: A nürnbergi mesterdalnokok / BUDAPESTI WAGNER-NAPOK

Wagner: A nürnbergi mesterdalnokok / BUDAPESTI WAGNER-NAPOK

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem június 23. (16:00)
VOLT Fesztivál 2020 / KARAVÁN KEMPING

VOLT Fesztivál 2020 / KARAVÁN KEMPING

VOLT Fesztivál - Sopron június 30. (16:00)
VOLT Fesztivál 2020 / RÉT KEMPING

VOLT Fesztivál 2020 / RÉT KEMPING

VOLT Fesztivál - Sopron június 30. (16:00)
VOLT Fesztivál 2020 / ERDŐ KEMPING

VOLT Fesztivál 2020 / ERDŐ KEMPING

VOLT Fesztivál - Sopron június 30. (16:00)
Campus Fesztivál 2020 - BÉRLET

Campus Fesztivál 2020 - BÉRLET

Debrecen - Nagyerdő július 22. (14:00)
13. Ördögkatlan Fesztivál - hétvégi bérlet

13. Ördögkatlan Fesztivál - hétvégi bérlet

Ördögkatlan Fesztivál július 27. (07:00)
13. Ördögkatlan Fesztivál - heti bérlet

13. Ördögkatlan Fesztivál - heti bérlet

Ördögkatlan Fesztivál július 27. (08:00)
13. Ördögkatlan Fesztivál - páros bérlet

13. Ördögkatlan Fesztivál - páros bérlet

Ördögkatlan Fesztivál július 27. (09:00)
13. Ördögkatlan Fesztivál - szponzorbérlet

13. Ördögkatlan Fesztivál - szponzorbérlet

Ördögkatlan Fesztivál július 27. (10:00)
13. Ördögkatlan Fesztivál - napijegy 07.28. (kedd)

13. Ördögkatlan Fesztivál - napijegy 07.28. (kedd)

Ördögkatlan Fesztivál július 28. (08:00)
13. Ördögkatlan Fesztivál - napijegy 07.29. (szerda)

13. Ördögkatlan Fesztivál - napijegy 07.29. (szerda)

Ördögkatlan Fesztivál július 29. (08:00)
13. Ördögkatlan Fesztivál - napijegy 07.31. (péntek)

13. Ördögkatlan Fesztivál - napijegy 07.31. (péntek)

Ördögkatlan Fesztivál július 31. (08:00)
13. Ördögkatlan Fesztivál - napijegy 08.01 (szombat)

13. Ördögkatlan Fesztivál - napijegy 08.01 (szombat)

Ördögkatlan Fesztivál augusztus 01. (08:00)
Mesés musicalek

Mesés musicalek

Fertőrákosi Kőfejtő és Barlangszínház augusztus 07. (20:00)
Mesés musicalek

Mesés musicalek

Fertőrákosi Kőfejtő és Barlangszínház augusztus 08. (20:00)
Mesés musicalek

Mesés musicalek

Fertőrákosi Kőfejtő és Barlangszínház augusztus 14. (20:00)
Mesés musicalek

Mesés musicalek

Fertőrákosi Kőfejtő és Barlangszínház augusztus 15. (20:00)
István, a király

István, a király

Fertőrákosi Kőfejtő és Barlangszínház augusztus 22. (20:00)
Összes koncert megtekintése
 

Több előadó
  Amennyiben szeretnéd adminisztrálni ezt a tételt kattints ide.
 

Szólj hozzá!


Lakásklipet forgatott a Carbonfools az új album magyar nyelvű dalához

Lakásklipet forgatott a Carbonfools az új album magyar...

Megjelent a The Carbonfools hetedik nagylemeze, amely a Carbonsun címet kapta. Az előző lemezükhöz hasonlóan, most is készült egy magyar nyelvű dal...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Perfect Strangers az Arénában: tizenévesek és nyugdíjasok a Deep Purple-koncerten

A cím csak részben igaz, mert nem idegen számunkra a Deep Purple, hiszen számtalanszor jártak nálunk és generációk nőttek fel a zenéjükön. Az egyik olyan zenekar a Beatles, a Doors és a Led Zeppelin mellett, amit apu megmutat a gyereknek, aztán a gyerek az ő gyerekének és így tovább. Ez látszott is a közönség összetételén:...

Gyászol a magyar alternatív zenei szcéna: 42 éves korában elhunyt a hiperkarma menedzsere

Medgyesi Ferenc „Pite” halálhírét a zenekar jelentett be a Facebook-on.
Koncert.hu már a mobilodon is!
Koncert.hu Android alkalmazás Koncert.hu iPhone alkalmazás
Új koncertek