Több előadó


HonlapNem ismert
Zenei stílusNem ismert

Közelgő Több előadó koncertek

Gyüttment Fesztivál 2019

Gyüttment Fesztivál 2019

Sötétvölgy augusztus 22. (06:00)
Gyüttment Fesztivál 2019 - Napijegy

Gyüttment Fesztivál 2019 - Napijegy

Sötétvölgy augusztus 22. (06:00)
A harsona csodálatos világa

A harsona csodálatos világa

Budapest Music Center - BMC Ház augusztus 22. (19:30)
Gyüttment Fesztivál 2019 - Napijegy

Gyüttment Fesztivál 2019 - Napijegy

Sötétvölgy augusztus 23. (06:00)
A Budapesti Fesztiválzenekar Harsonakvartettje és barátaik

A Budapesti Fesztiválzenekar Harsonakvartettje és barátaik

Budapest Music Center - BMC Ház augusztus 23. (18:00)
Rita Payés - Elisabeth Roma

Rita Payés - Elisabeth Roma

Budapest Music Center – Opus Jazz Club augusztus 23. (20:00)
Gyüttment Fesztivál 2019 - Napijegy

Gyüttment Fesztivál 2019 - Napijegy

Sötétvölgy augusztus 24. (06:00)
Mi szól jobban egy harsonánál?

Mi szól jobban egy harsonánál?

Budapest Music Center - BMC Ház augusztus 24. (18:00)
Gyüttment Fesztivál 2019 - Napijegy

Gyüttment Fesztivál 2019 - Napijegy

Sötétvölgy augusztus 25. (06:00)
Woodstock 50 - Hungary Festival

Woodstock 50 - Hungary Festival

Barba Negra Track augusztus 28. (18:00)
Lubos Sramek & Nikolaj Nikitin

Lubos Sramek & Nikolaj Nikitin

Budapest Music Center – Opus Jazz Club augusztus 30. (20:00)
New Millennium Nemzetközi Kamarazenei Fesztivál / Kamaraest 2.

New Millennium Nemzetközi Kamarazenei Fesztivál / Kamaraest 2.

Liszt Ferenc Emlékmúzeum és Kutatóközpont - Régi Zeneakadémia - Kamaraterem augusztus 31. (19:30)
Nyáresti operadallamok

Nyáresti operadallamok

Frangipani Stúdió szeptember 01. (18:00)
Hevhetia Days 2019 - David Kollar & Zbigniew Chojnacki

Hevhetia Days 2019 - David Kollar & Zbigniew Chojnacki

Budapest Music Center – Opus Jazz Club szeptember 05. (20:00)
BonBon Matiné - Koldus és Királyfi - Árnyékszínház

BonBon Matiné - Koldus és Királyfi - Árnyékszínház

UP Újpesti Rendezvénytér szeptember 08. (11:00)
V4 Nemzetközi Zongorafesztivál - Heti bérlet

V4 Nemzetközi Zongorafesztivál - Heti bérlet

Sárospataki Teológiai Akadémia szeptember 11. (19:30)
V4 Nemzetközi Zongorafesztivál - Hétvégi bérlet

V4 Nemzetközi Zongorafesztivál - Hétvégi bérlet

Sárospataki Teológiai Akadémia szeptember 14. (11:00)
Kamarakoncert: Vasárnapi kamarazene

Kamarakoncert: Vasárnapi kamarazene

BFZ Próbaterem szeptember 15. (17:00)
Cinema Italia / EURÓPAI HIDAK 2019

Cinema Italia / EURÓPAI HIDAK 2019

Müpa - Fesztivál Színház szeptember 21. (20:00)
Különleges tehetségű HEGEDŰSÖK GÁLAKONCERTJE

Különleges tehetségű HEGEDŰSÖK GÁLAKONCERTJE

Zeneakadémia - Nagyterem szeptember 23. (19:00)
Quartettissimo - Vonósnégyes Fesztivál - Három napos bérlet

Quartettissimo - Vonósnégyes Fesztivál - Három napos bérlet

Károlyi Kastély - Fehérvárcsurgó szeptember 27. (20:00)
Liszt-kukacok Akadémiája - Jazz játszótér (5-12 éveseknek)

Liszt-kukacok Akadémiája - Jazz játszótér (5-12 éveseknek)

Zeneakadémia - XXIII. Kamaraterem szeptember 28. (10:00)
Utazás Symphoniába - A vonósok / HANG-SZER-SZÁM

Utazás Symphoniába - A vonósok / HANG-SZER-SZÁM

Müpa - Üvegterem szeptember 28. (11:00)
Liszt-kukacok Akadémiája - Jazz játszótér (5-12 éveseknek)

Liszt-kukacok Akadémiája - Jazz játszótér (5-12 éveseknek)

Zeneakadémia - XXIII. Kamaraterem szeptember 28. (11:30)
Dal-játék – Mozart: A varázsfuvola /MATINÉKONCERTEK

Dal-játék – Mozart: A varázsfuvola /MATINÉKONCERTEK

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem szeptember 29. (11:00)
A csűrtől a koncertteremig

A csűrtől a koncertteremig

Zeneakadémia - Solti terem szeptember 29. (11:00)
Pódiumon a népzene és a jazz tanszak. Konzis koncertek

Pódiumon a népzene és a jazz tanszak. Konzis koncertek

Zeneakadémia - Solti terem október 02. (19:00)
Weinberg 100 / CAFe 2019

Weinberg 100 / CAFe 2019

Zeneakadémia - Solti terem október 06. (19:30)
600 nap – Hommage a Melis László / CAFe 2019

600 nap – Hommage a Melis László / CAFe 2019

Budapest Music Center - BMC Ház október 06. (19:30)
Prokofjev: Rómeó és Júlia

Prokofjev: Rómeó és Júlia

Apolló Mozi október 07. (19:00)
Emberi hang • 2.1 / CAFe 2019

Emberi hang • 2.1 / CAFe 2019

Budapest Music Center - BMC Ház október 07. (19:30)
Emberi hang • 2.2 / CAFe 2019

Emberi hang • 2.2 / CAFe 2019

Budapest Music Center - BMC Ház október 08. (19:30)
Muszorgszkij levelei

Muszorgszkij levelei

Debreceni Református Kollégium Múzeuma október 10. (19:00)
Klangforum Wien / CAFe 2019

Klangforum Wien / CAFe 2019

Zeneakadémia - Solti terem október 10. (19:30)
Muszorgszkij Levelei – Orosz Zenei Fesztivál 2019

Muszorgszkij Levelei – Orosz Zenei Fesztivál 2019

Orosz Kulturális Központ és Városi Könyvtár - Máriapócs október 11. (19:30)
Cigánydalok - Horti Lilla, Wiedemann Bernadett

Cigánydalok - Horti Lilla, Wiedemann Bernadett

Zeneakadémia - Solti terem október 12. (19:00)
A klarinét arcai / CAFe 2019

A klarinét arcai / CAFe 2019

Budapest Music Center - BMC Ház október 13. (19:30)
Snétberger, Stockhausen,  Andersen, Vinaccia - Joyosa. Jazz itt!

Snétberger, Stockhausen, Andersen, Vinaccia - Joyosa. Jazz itt!

Liszt Ferenc Emlékmúzeum és Kutatóközpont - Régi Zeneakadémia - Kamaraterem október 13. (19:30)
Mini-Fesztivál • 4.1 / CAFe 2019

Mini-Fesztivál • 4.1 / CAFe 2019

Festetics Palota október 15. (19:30)
Liebman-Brecker-Copland Quintet

Liebman-Brecker-Copland Quintet

MOM Kulturális Központ és Városi Könyvtár - Máriapócs - Színházterem október 15. (20:00)
Mini-Fesztivál • 4.2 / CAFe 2019

Mini-Fesztivál • 4.2 / CAFe 2019

Festetics Palota október 16. (19:30)
Belvárosi Fémes Esték

Belvárosi Fémes Esték

FÉM Arts & Café október 16. (20:00)
Mini-Fesztivál • 4.3 / CAFe 2019

Mini-Fesztivál • 4.3 / CAFe 2019

Festetics Palota október 17. (19:30)
Imagine - In memoriam John Lennon

Imagine - In memoriam John Lennon

Kõrösi Csoma Sándor Kõbányai Kulturális Központ és Városi Könyvtár - Máriapócs október 18. (19:00)
Bon Bon Matiné: Ventoscala Sinfonietta #Jancsi és Juliska#

Bon Bon Matiné: Ventoscala Sinfonietta #Jancsi és Juliska#

MOM Kulturális Központ és Városi Könyvtár - Máriapócs - Kupola október 19. (10:00)
Liszt Múzeum - délutáni koncert: Liszt születésnap. Klavierduo Soós-Haag (zongora négykezes)

Liszt Múzeum - délutáni koncert: Liszt születésnap. Klavierduo Soós-Haag (zongora négykezes)

Liszt Ferenc Emlékmúzeum és Kutatóközpont - Régi Zeneakadémia - Kamaraterem október 19. (16:00)
A szalontól a koncertteremig

A szalontól a koncertteremig

Zeneakadémia - Solti terem október 20. (11:00)
Mini-Fesztivál • 4.4 / CAFe 2019

Mini-Fesztivál • 4.4 / CAFe 2019

Pesti Vigadó október 20. (19:30)
Massenet: Manon / MET - EA

Massenet: Manon / MET - EA

Müpa - Előadóterem október 26. (18:55)
Massenet: Manon / MET - EA

Massenet: Manon / MET - EA

Müpa - Előadóterem október 27. (18:00)
Cross Currents Trio

Cross Currents Trio

MOM Kulturális Központ és Városi Könyvtár - Máriapócs - Színházterem október 29. (20:00)
Requiem

Requiem

Erkel Színház november 02. (19:30)
Anima Eterna Brugge

Anima Eterna Brugge

Zeneakadémia - Nagyterem november 05. (19:30)
Killer Queen - Queen Show from London

Killer Queen - Queen Show from London

MOM Kulturális Központ és Városi Könyvtár - Máriapócs - Színházterem november 06. (19:00)
Killer Queen - Queen Show from London

Killer Queen - Queen Show from London

MOM Kulturális Központ és Városi Könyvtár - Máriapócs - Színházterem november 07. (19:00)
Killer Queen - Queen Show from London

Killer Queen - Queen Show from London

MOM Kulturális Központ és Városi Könyvtár - Máriapócs - Színházterem november 08. (19:00)
Liszt-kukacok Akadémiája - Jazz játszótér (5-12 éveseknek)

Liszt-kukacok Akadémiája - Jazz játszótér (5-12 éveseknek)

Zeneakadémia - XXIII. Kamaraterem november 09. (10:00)
Liszt-kukacok Akadémiája - Jazz játszótér (5-12 éveseknek)

Liszt-kukacok Akadémiája - Jazz játszótér (5-12 éveseknek)

Zeneakadémia - XXIII. Kamaraterem november 09. (11:30)
Weber: A bűvös vadász / MATINÉKONCERTEK

Weber: A bűvös vadász / MATINÉKONCERTEK

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem november 10. (11:00)
Kamarakoncert: Vasárnapi kamarazene

Kamarakoncert: Vasárnapi kamarazene

BFZ Próbaterem november 10. (17:00)
Puccini: Pillangókisasszony / MET - EA

Puccini: Pillangókisasszony / MET - EA

Müpa - Előadóterem november 11. (18:00)
Killer Queen - Queen Show from London

Killer Queen - Queen Show from London

Hangvilla Multifunkcionális Közösségi Tér november 12. (19:00)
Killer Queen - Queen Show from London

Killer Queen - Queen Show from London

Hangvilla Multifunkcionális Közösségi Tér november 12. (19:00)
Killer Queen - Queen Show from London

Killer Queen - Queen Show from London

Kölcsey Központ november 15. (19:00)
Bon Bon Matiné: BA-LU EUfórikusok #Ludas Matyi#

Bon Bon Matiné: BA-LU EUfórikusok #Ludas Matyi#

MOM Kulturális Központ és Városi Könyvtár - Máriapócs - Kupola november 16. (10:00)
kamara.hu / 5 - Hold. A Zeneakadémia kamarazenei fesztiválja

kamara.hu / 5 - Hold. A Zeneakadémia kamarazenei fesztiválja

Zeneakadémia - Solti terem november 17. (11:00)
Hatszemközt - Beszélgetés színházról és zenéről

Hatszemközt - Beszélgetés színházról és zenéről

Zeneakadémia - Kávézó november 17. (17:00)
Killer Queen - Queen Show from London

Killer Queen - Queen Show from London

Művészetek Háza - Miskolc november 17. (19:00)
Killer Queen - Queen Show from London

Killer Queen - Queen Show from London

Művészetek Háza - Gödöllő november 18. (19:00)
Larry Goldings-Peter Bernstein-Bill Stewart Trio

Larry Goldings-Peter Bernstein-Bill Stewart Trio

Müpa - Fesztivál Színház november 19. (20:00)
Klasszik Lasszó koncert

Klasszik Lasszó koncert

UP Újpesti Rendezvénytér november 20. (19:00)
Killer Queen - Queen Show from London

Killer Queen - Queen Show from London

Balaton Kongresszusi Központ és Színház november 21. (19:00)
Killer Queen - Queen Show from London

Killer Queen - Queen Show from London

AGORA Savaria - Szombathelyi Kulturális Központ és Városi Könyvtár - Máriapócs november 22. (19:00)
Trió Y - Haydn Reloaded

Trió Y - Haydn Reloaded

Liszt Ferenc Emlékmúzeum és Kutatóközpont - Régi Zeneakadémia - Kamaraterem november 22. (19:00)
Philipp Glass: Ehnaton / MET - FSZ

Philipp Glass: Ehnaton / MET - FSZ

Müpa - Fesztivál Színház november 23. (18:55)
Killer Queen - Queen Show from London

Killer Queen - Queen Show from London

Győri Nemzeti Színház november 25. (19:00)
Liszt-kukacok Akadémiája - Jazz játszótér (5-12 éveseknek)

Liszt-kukacok Akadémiája - Jazz játszótér (5-12 éveseknek)

Zeneakadémia - XXIII. Kamaraterem november 30. (10:00)
Liszt-kukacok Akadémiája - Jazz játszótér (5-12 éveseknek)

Liszt-kukacok Akadémiája - Jazz játszótér (5-12 éveseknek)

Zeneakadémia - XXIII. Kamaraterem november 30. (11:30)
Cimbalomgála - A cimbalom a 21. században

Cimbalomgála - A cimbalom a 21. században

Müpa - Fesztivál Színház december 01. (19:00)
Kőszegi Imre 75/60 / JAZZMŰHELY

Kőszegi Imre 75/60 / JAZZMŰHELY

Müpa - Fesztivál Színház december 04. (20:00)
Kamara-Kör - Mendelssohn-est

Kamara-Kör - Mendelssohn-est

Zeneakadémia - Solti terem december 09. (19:00)
Magyar Karácsony

Magyar Karácsony

Zeneakadémia - Nagyterem december 09. (19:00)
Csík János - A fény felé - Adventi koncert

Csík János - A fény felé - Adventi koncert

UP Újpesti Rendezvénytér december 12. (19:00)
Varázsfuvola

Varázsfuvola

Zeneakadémia - Solti terem december 14. (19:00)
Kodály 137

Kodály 137

Zeneakadémia - Nagyterem december 16. (19:30)
A Drezdai Kamarakórus és a Le Concert Lorrain /KARÁCSONYI HANGVERSENY

A Drezdai Kamarakórus és a Le Concert Lorrain /KARÁCSONYI HANGVERSENY

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem december 19. (19:30)
QUEEN Rock and Symphonic Show

QUEEN Rock and Symphonic Show

Papp László Budapest Sportaréna december 19. (20:00)
Virtuózok Jubileumi Ünnepi Hangverseny

Virtuózok Jubileumi Ünnepi Hangverseny

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem december 30. (15:00)
Virtuózok Jubileumi Ünnepi Hangverseny

Virtuózok Jubileumi Ünnepi Hangverseny

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem december 30. (19:30)
Bon Bon Matiné: BA-LU EUfórikusok #A kiskakas gyémánt félkrajcárja, A béka és az ökör#

Bon Bon Matiné: BA-LU EUfórikusok #A kiskakas gyémánt félkrajcárja, A béka és az ökör#

MOM Kulturális Központ és Városi Könyvtár - Máriapócs - Kupola január 11. (10:00)
Berg: Wozzeck / MET - FSZ

Berg: Wozzeck / MET - FSZ

Müpa - Fesztivál Színház január 11. (18:55)
A népzene ünnepe – a táncháztól a világzenéig

A népzene ünnepe – a táncháztól a világzenéig

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem január 18. (19:30)
Concertino sorozat: Vivaldi, Händel, Bach, Mozart

Concertino sorozat: Vivaldi, Händel, Bach, Mozart

Budapesti Olasz Kultúrintézet január 25. (19:45)
Ránki: Pomádé király új ruhája – gyermekopera / MATINÉKONCERTEK

Ránki: Pomádé király új ruhája – gyermekopera / MATINÉKONCERTEK

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem január 26. (11:00)
Concertino sorozat: Vivaldi, Händel, Bach, Mozart

Concertino sorozat: Vivaldi, Händel, Bach, Mozart

Budapesti Olasz Kultúrintézet január 26. (15:30)
Gershwin: Porgy és Bess / MET - FSZ

Gershwin: Porgy és Bess / MET - FSZ

Müpa - Fesztivál Színház február 03. (18:00)
Händel: Agrippina / MET - FSZ

Händel: Agrippina / MET - FSZ

Müpa - Fesztivál Színház február 29. (18:55)
Händel: Agrippina / MET - EA

Händel: Agrippina / MET - EA

Müpa - Előadóterem március 01. (18:00)
Wagner: A bolygó hollandi / MET - FSZ

Wagner: A bolygó hollandi / MET - FSZ

Müpa - Fesztivál Színház március 14. (17:55)
Kamarakoncert: Vasárnapi kamarazene

Kamarakoncert: Vasárnapi kamarazene

BFZ Próbaterem március 15. (17:00)
Wagner: A bolygó hollandi / MET - EA

Wagner: A bolygó hollandi / MET - EA

Müpa - Előadóterem március 22. (18:00)
Concertino sorozat: Stanley, Corelli, Vivaldi, Mozart, Britten

Concertino sorozat: Stanley, Corelli, Vivaldi, Mozart, Britten

Budapesti Olasz Kultúrintézet április 05. (15:30)
Máté-passió

Máté-passió

Erkel Színház április 09. (19:30)
Máté-passió

Máté-passió

Erkel Színház április 11. (19:30)
PUCCINI: TOSCA / MET - EA

PUCCINI: TOSCA / MET - EA

Müpa - Előadóterem április 19. (18:00)
PUCCINI: TOSCA / MET - FSZ

PUCCINI: TOSCA / MET - FSZ

Müpa - Fesztivál Színház április 20. (18:00)
Szörényi75 - István, a király

Szörényi75 - István, a király

Erkel Színház április 26. (19:00)
Donizetti: Stuart Mária / MET - FSZ

Donizetti: Stuart Mária / MET - FSZ

Müpa - Fesztivál Színház május 09. (18:55)
Kamarakoncert: Vasárnapi kamarazene

Kamarakoncert: Vasárnapi kamarazene

BFZ Próbaterem május 10. (17:00)
Donizetti: Stuart Mária / MET - EA

Donizetti: Stuart Mária / MET - EA

Müpa - Előadóterem május 10. (18:00)
Tannhäuser

Tannhäuser

Erkel Színház május 25. (18:00)
Kamarakoncert: Vasárnapi kamarazene

Kamarakoncert: Vasárnapi kamarazene

BFZ Próbaterem május 31. (17:00)
Wagner: A nürnbergi mesterdalnokok / BUDAPESTI WAGNER-NAPOK

Wagner: A nürnbergi mesterdalnokok / BUDAPESTI WAGNER-NAPOK

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem június 16. (16:00)
Wagner: A nürnbergi mesterdalnokok / BUDAPESTI WAGNER-NAPOK

Wagner: A nürnbergi mesterdalnokok / BUDAPESTI WAGNER-NAPOK

Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem június 23. (16:00)
Összes koncert megtekintése
 

Több előadó
  Amennyiben szeretnéd adminisztrálni ezt a tételt kattints ide.
 

Szólj hozzá!


Elhunyt a legendás Szaxi Maxi

Elhunyt a legendás Szaxi Maxi

67 évesen távozott tőlünk, és már biztosan az égi zenekarban fújja szeretett szaxofonját az egykori Hungária, és Dolly Roll oszlopos tagjaként...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

A Margaret Island videójával debütált a Road Movie projekt

A Margaret Island Balaton-ihlette dalával indult útjára a VOLT Produkció új projektje, a Road Movie, amely a legnépszerűbb hazai zenekarok és előadók dalaival mutatja be Magyarország különböző városait és régióit, a dalokhoz pedig ismert és elismert filmrendezők készítenek klipeket.

A SLIPKNOT új lemeze megelőzte Ed Sheerant

Az együttes 18 éve először került újra a listák élére, jelenleg épp Ed Sheerant előzte meg.
Koncert.hu már a mobilodon is!
Koncert.hu Android alkalmazás Koncert.hu iPhone alkalmazás
Új koncertek