A Dürer kivonulását a "beach"-re tavaly azzal magyaráztuk magunknak, hogy egy réteg – az alterosok, vagy nevezze bárki jobban el őket – úgy, ahogy van, kimaradt a Lupa-komplexum közönségéből. Vagy el-. Na, majd most.
Idén négy programhelyszín biztosít platformot az előadóknak, fellépőknek – vagy akár az alkotó kedvű látogatóknak. Amíg például a gyerekeket egy bábelőadás köti le a számukra kialakított területen, addig a szülők kézműves workshopon (újrahasznosítás és környezetvédelem) vehetnek részt, utána pedig a vízi színpadon hallgathatják meg egy csellista vagy egy hangdrumos, netán egy szaxofonos háttérzenélését az ebéd mellé, míg a naplemente alá egy dj keverheti a zenét.
Az Ajtósi Dürer soron megszokott csocsó és a pingpong helyett lesz röplabda, SUP, kajak/ kenu, csobbanás, de ha olyanod van, kitekerhetsz meló után (de jár az ingyenes Lupa Busz is), és egy jógaórával levezetheted a nap során felgyülemlett feszültséget a parton. Egyébként este 7-től már jegyet sem kell venni.
A felnőtt napijegy 1500 HUF, 16.00 óra után ennek a fele (750), és ahogy említettük, este 19.00 után 0, azaz ingyér' van. Ez érvényes a hétköznapokra, hétvégén meg ez: 2000/1000.
Lupa-tó, Dürer Öböl, strand, háttérzene, szabadidő, sport
Szólj hozzá!