Menopauza

Jönnek a skandinávok!

2020/08/24  ·   Ajánló   ·  koncert.hu

Reggel a svédek, most meg hopp, itt egy norvég – kis csavarral, mert valójában chilei származású az indie-pop formáció vezetője... A lényeg az, hogy 2021. március 9-én az Akvárium Klub NagyHalljában ad majd koncertet a Boy Pablo.

Jönnek a skandinávok!

Nicolas Muñoz anno szimpla szórakozásból kezdte a Boy Pablo zenei projektet, most, 21 éves korára azonban komoly szakmai sikereket ért el és nagy érdeklődés övezi, így érdemes rá odafigyelni. Karrierje 2017-ben az Everytime című fülbemászó pop dallal indult, ami elképesztő gyorsasággal terjedt a világhálón, hetek alatt több százezres megtekintést ért el, mostanra pedig a 32 milliót is átlépte. 

 

 

Wachito Rico című debütáló lemeze a tervek szerint október 23-án jelenik majd meg, de előjáróban már kijött róla két dal hey girl és honey címmel.

 

 

Boy Pablo, indie-pop, Norvégia, Akvárium

 

 

Szólj hozzá!


15 év után újra élőben emelkedhetünk fel Mobyval

15 év után újra élőben emelkedhetünk fel Mobyval

Már csak néhány hónap, és újra kinyílik a másik világ kapuja (hagyd kint a valóságot), de az eddigi koncertbejelentések alapján már most jól...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Beth Hart és a Pink Martini idén tuti eljönnek – teljes a VeszprémFest 2026-os programja

Tavaly a VeszprémFest közönsége két várva várt fellépőt is nélkülözni kényszerült: Beth Hart és a Pink Martini egyaránt lemondta koncertjét, komoly kihívás elé állítva a szervezőket. 2026 azonban kárpótol mindenkit: mindkét előadó ott lesz a fesztiválon, csakúgy, mint Juanes és a Kraftwerk.

Brian Hugh Warner, azaz Marilyn Manson kilenc év után visszatér Budapestre

A botrányokra és ikonikus vizuális világra épülő előadó legutóbb 2017-ben adott teltházas koncertet a Budapest Parkban, és akkor még senki sem gondolta, hogy közel egy évtizedig kell várni az újabb találkozásra. Most azonban visszatér: 2026. július 22-én ismét a Park színpadán áll majd.

Czutor Zoltán zenél és beszél – Hujber Feri felolvas és mesél

A „Tízparancsolat – Másképp" című műsor december 11-én, csütörtökön 20:30-tól várja a közönséget az Inga Kultúrkávézóban, ahol Czutor Zoltán és Hujber Feri egy rendhagyó, őszinte és emberközeli programmal lép színpadra.

Hogyan tudnék élni nélküled, avagy ki tud többet a magyar filmzenékről?

A DUE Médiahálózat szervezésében és a Nemzeti Filmintézet támogatásával immáron kilencedik alkalommal indítják el a Nagy Magyar Filmteszt Diákoknak elnevezésű vetélkedőt, amely a 14-20 éves közönséget szeretné szórakoztató módon közelebb vinni a magyar filmekhez, sorozatokhoz és készítőikhez
Új koncertek