A FENYŐ-KONCERT nyertesei
Az idei Fenyő-ünnep december 29-én lesz a Syma Rendezvényközpontban. A Koncert.hu nyereményként felajánlott három páros belépőt, íme a nyertesek!
Ezeket már olvastad?
- Citromból limonádét, avagy hogy lesz dal egy elmaradt Coachella-buliból?
- Egy kellemesen hűvös templombelső hőség idején – és még orgonaszó is jár hozzá ingyen
- Show must go on – oxigénpalackkal fejezte be a koncertjét Rod Stewart
- Több mint beszélő fej: David Byrne Budapesten
- Ritka vendégnek számít Budapesten az amerikai post-grunge banda





















Szólj hozzá!