Szécsi Pál 80

Ed Sheeran a cicáját siratja

2019/08/03  ·   Bulvár   ·  Simonyi Éva

Az énekesnek “megszakad a szíve”, ugyanis macskáját a napokban elütötte egy autó. Reméljük, a jövő heti Sziget fesztiválos fellépése és a magyar közönség néhány órára elfeledteti majd vele a szomorúságát.

Ed Sheeran a cicáját siratja

Azt mnden rajongója tudja, hogy Ed Sheeran odavan a cicákért – ezt sosem rejtette véka alá, Instagramján is rengetegszer osztott meg képeket kis kedvencéről (kedvenceiről), illetve “Drunk” című klipjében is egy macskával megy el bulizni.

Az énekes most is Instagram profiljára posztolta a szomorú hírt, egy képet a cicáról, amelynek címe csak egy összetört szivecske emoji volt.

A zenész évekkel ezelőtt fogadta be a cicát, turnézás közben pedig managere, Stuart Shaw és felesége, Liberty Shaw vigyáztak rá. Liberty is kitette Instagramra, mennyire szomorú a cica elvesztése miatt:

“Drága kiscicánk, Baby Ba Boo, (másnéven Graham) tegnap eltávozott közülünk, miután elgázolta egy autó. Meghasad a szívünk. Szuper aranyos cica volt. Vicces, és okos, és egy óriási németjuhász legjobb pajtása. Hiányozni fogsz. Köszönjük a rengeteg vidámságot. #Babybaboo”.

Sheeran-t Graham nélkül már “csak” két cicája várja otthon, Calippo és Dorito.

A cikk és a fotó forrása

Nekünk pedig már csak négyet kell aludnunk, hogy találkozzunk a  remélhetőleg már kevésbé szomorú énekessel. A HVG értesülése szerint ezzel a fellépéssel (is) rekordot dönt meg a jövő hét szerdán Ed Sheeran. Tíz évvel ezelőtt 760 napon át tartott a U2 360 című turnéja, ezalatt száz koncertet adtak. Sheeran 2017 márciusában kezdte turnésorozatát, és a végén 893 napig fog tartani. És míg a U2 100 koncertet adott ezalatt, Ed Sheeran listáján 255 fellépés lesz a végső elszámoláskor.

 

Ed Sheeran, Sziget, macska

 

 

Szólj hozzá!


Dupla koncertet ad Zorán jövő tavasszal a Budapest Kongresszusi Központban

Dupla koncertet ad Zorán jövő tavasszal a Budapest...

A nagy érdeklődésre tekintettel a népszerű előadó 2024. március 17-én 16 és 20 órakor is színpadra lép a BKK-ban.
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Koncz Zsuzsa jövőre az Arénában: Jelbeszéd 2.0

Az énekesnő tizennegyedszer lép a Sportaréna színpadára, legutóbb tavaly adott ott koncertet – április 13-án a közelmúltban készült Koncz Zsuzsa-albumok, így a Tündérország, a Vadvilág és a Szabadnak születtél dalai csendülnek fel a Jelbeszéd 2.0 elnevezésű koncert égisze alatt.

Slash visszatér!

Myles Kennedy & The Conspirators társaságában 2024. április 19-én lép fel az MVM Dome-ban.

Koreai indie rock, igazi hangszerekkel, kiváló minőségben – a THE ROSE Budapestre jön

A "koreai zenekar" ebben az esetben nem a klasszikus K-popot jelenti, hanem négy tehetséges hangszeres zenészt, akik főként angol nyelvű dalokat játszanak és szinte mindannyian kiválóan énekelnek. A The Rose nevű koreai zenekar Dawn To Dusk elnevezésű turnéja 2024. március 17-én érkezik Budapestre.

13 év után újra lemezt adott ki Bereczki Zoltán

A 'Téli dalok' című új album szenteste előtt pontosan egy hónappal, november 24-én érkezett meg.
Új koncertek