Menopauza

Ezt az appot töltsd le a Balaton Soundon – és biztonságban leszel!

2019/06/20  ·   Fesztivál   ·  koncert.hu

Mindentől persze egy app nem védhet meg, de az esélyeidet növelheti a problémád orvosolására, már ha az a problémád, hogy nem tudod, hol van a legközelebbi Safety First pont.

Ezt az appot töltsd le a Balaton Soundon – és biztonságban leszel!

Hogy mi az a Safety First, arról itt írtunk.

Leegyszerűsítve a dolgot: bazisokan lesznek a fesztiválon – tavaly 160 ezer ember bulizott Zamárdiban –, bármi megtörténhet, ezért a tavalyihoz képest dupla annyi segítséget nyújtó önkéntes (100) lesz a parton, akikre számíthattok.

Újdonság, hogy a fesztivál ideje alatt a Balaton Sound applikáción belül elérhető egy SoundWatch elnevezésű funkció, amelybe belépve a fesztiválozó láthatja a térképen, hogy hol található a hozzá legközelebbi Safety First pont. Amennyiben a júzer nem tudja felkeresni a Safety First pontok valamelyikét, abban az esetben közvetlenül is kérhet segítséget a SoundWatch-on belül akár hívással, akár üzenetben.

Arra nem tért ki a közlemény, hogy mire jó még ez a dolog, de fesztiválos tapasztalatunk azt súgja, hasznos lehet különösebb bajba kerülés nélkül is, ha például fogalmad sincs, melyik bolygón vagy :D

A Safety First szakértők nem engedik el a külföldiek kezét sem: angol nyelvű tanácsaik molinókon kifeszítve is olvashatók majd, illetve a fesztiválon kapható repoharakon is vicces – ugyanakkor természetesen edukatív – intelmekbe szaladhatnak bele a messziről jött fesztiválozók.

Ennek az egésznek az az értelme, hogy igyekezz próbálj meg kicsit kontrolláltabban partizni, mind a saját, mind a mások testi-lelki épsége érdekében, de amúgy meg érezd jól magad! :)

 

Balaton Sound, önkéntes, safety first, app

 

 

Szólj hozzá!


15 év után újra élőben emelkedhetünk fel Mobyval

15 év után újra élőben emelkedhetünk fel Mobyval

Már csak néhány hónap, és újra kinyílik a másik világ kapuja (hagyd kint a valóságot), de az eddigi koncertbejelentések alapján már most jól...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Beth Hart és a Pink Martini idén tuti eljönnek – teljes a VeszprémFest 2026-os programja

Tavaly a VeszprémFest közönsége két várva várt fellépőt is nélkülözni kényszerült: Beth Hart és a Pink Martini egyaránt lemondta koncertjét, komoly kihívás elé állítva a szervezőket. 2026 azonban kárpótol mindenkit: mindkét előadó ott lesz a fesztiválon, csakúgy, mint Juanes és a Kraftwerk.

Brian Hugh Warner, azaz Marilyn Manson kilenc év után visszatér Budapestre

A botrányokra és ikonikus vizuális világra épülő előadó legutóbb 2017-ben adott teltházas koncertet a Budapest Parkban, és akkor még senki sem gondolta, hogy közel egy évtizedig kell várni az újabb találkozásra. Most azonban visszatér: 2026. július 22-én ismét a Park színpadán áll majd.

Czutor Zoltán zenél és beszél – Hujber Feri felolvas és mesél

A „Tízparancsolat – Másképp" című műsor december 11-én, csütörtökön 20:30-tól várja a közönséget az Inga Kultúrkávézóban, ahol Czutor Zoltán és Hujber Feri egy rendhagyó, őszinte és emberközeli programmal lép színpadra.

Hogyan tudnék élni nélküled, avagy ki tud többet a magyar filmzenékről?

A DUE Médiahálózat szervezésében és a Nemzeti Filmintézet támogatásával immáron kilencedik alkalommal indítják el a Nagy Magyar Filmteszt Diákoknak elnevezésű vetélkedőt, amely a 14-20 éves közönséget szeretné szórakoztató módon közelebb vinni a magyar filmekhez, sorozatokhoz és készítőikhez
Új koncertek