Menopauza

Idén is lesz dezsavűrevű Szegeden

2020/02/14  ·   Fesztivál   ·  koncert.hu

Az ország eleddig legnagyobb nosztalgiabulija, a Déjà Vu Fesztivál idén június 4-5-6-án várja a nosztalgiázni vágyókat az Újszegedi Partfürdőn.

Idén is lesz dezsavűrevű Szegeden!

Az eddig bejelentett világsztárok – Whigfield, Alice dj, Danzel, Cascada, a Loft, illetve a hazai sorban az Animal Cannibals, az UFO, Erős vs Spigiboy – mellé megérkeztek az új nevek, akik szintúgy 2020 júniusában repítenek minket vissza az időben.

A Deja Vu fesztiválon először lép fel az olasz Alexia, akit a Double You és Ice Mc dalok (Think About The Way, It's A Rainy Day) vokálosaként ismerhettünk meg, de bizonyára ismerős lesz az Uh La La La vagy a Hold on című sláger azoknak, akik a 90-es évek zenéit szeretik.


Visszatérő vendég az újszegedi partürdőn a Masterboy. A Feel The Heat of The Night vagy az I Got To Give It Up slágerek előadói már 2017-ben is hatalmas bulit dörrentettek a Tisza partján. 

Dj Sterbinszky classic szettje már kötelező darabja a fesztiválnak, így ő idén is erősíti a magyar fellépők sorát. A hazai kedvencek közül Kasza Tibi, a Crystal volt frontembere először lép fel a Déjà Vu Fesztiválon, a Desperado pedig visszatérőként táncoltatja meg a szegedieket.

A szervezők hamarosan újabb neveket jelentenek be.

Déjà Vu Fesztivál, Szeged

 

 

Szólj hozzá!


15 év után újra élőben emelkedhetünk fel Mobyval

15 év után újra élőben emelkedhetünk fel Mobyval

Már csak néhány hónap, és újra kinyílik a másik világ kapuja (hagyd kint a valóságot), de az eddigi koncertbejelentések alapján már most jól...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Beth Hart és a Pink Martini idén tuti eljönnek – teljes a VeszprémFest 2026-os programja

Tavaly a VeszprémFest közönsége két várva várt fellépőt is nélkülözni kényszerült: Beth Hart és a Pink Martini egyaránt lemondta koncertjét, komoly kihívás elé állítva a szervezőket. 2026 azonban kárpótol mindenkit: mindkét előadó ott lesz a fesztiválon, csakúgy, mint Juanes és a Kraftwerk.

Brian Hugh Warner, azaz Marilyn Manson kilenc év után visszatér Budapestre

A botrányokra és ikonikus vizuális világra épülő előadó legutóbb 2017-ben adott teltházas koncertet a Budapest Parkban, és akkor még senki sem gondolta, hogy közel egy évtizedig kell várni az újabb találkozásra. Most azonban visszatér: 2026. július 22-én ismét a Park színpadán áll majd.

Czutor Zoltán zenél és beszél – Hujber Feri felolvas és mesél

A „Tízparancsolat – Másképp" című műsor december 11-én, csütörtökön 20:30-tól várja a közönséget az Inga Kultúrkávézóban, ahol Czutor Zoltán és Hujber Feri egy rendhagyó, őszinte és emberközeli programmal lép színpadra.

Hogyan tudnék élni nélküled, avagy ki tud többet a magyar filmzenékről?

A DUE Médiahálózat szervezésében és a Nemzeti Filmintézet támogatásával immáron kilencedik alkalommal indítják el a Nagy Magyar Filmteszt Diákoknak elnevezésű vetélkedőt, amely a 14-20 éves közönséget szeretné szórakoztató módon közelebb vinni a magyar filmekhez, sorozatokhoz és készítőikhez
Új koncertek