Elmarad a Santana-koncert az Arénában

2020/03/10  ·   Zenei hír   ·  koncert.hu

Sajnos, eljött a nagy bejelentések ideje, a kialakult helyzetben sorra mondják le koncertjeiket a zenészek. Ezúton értesítjük a közönséget, hogy a Budapest Arénában március 19-re tervezett Santana koncert elmarad.

Elmarad a Santana-koncert az Arénában
Elmarad a Santana-koncert az Arénában

A zenész hivatalos oldala eseményei között – a budapestin kívül – egyelőre csak az egyik krakkói koncertet törölték, semmiféle üzenet vagy magyarázat nincs a lemondáshoz. Mondjuk, ki lehet találni :(

A livenation.hu vagy funcode.hu oldalakon keresztül, interneten, bankkártyával megvásárolt jegyeket a Ticketpro Hungary Kft. automatikusan, 30 napon belül visszaváltja, a belépőjegy árát a vásárláskor használt bankszámlára visszautalja, azzal a jegytulajdonosoknak további teendője nincs. A jegyirodákban vásárolt belépőjegyeket a vásárlás helyén lehet visszaváltatni, 2020. május 10-ig. A visszaváltáshoz szükséges az eredeti belépőjegy és a vásárlást igazoló nyugta vagy számla.

Azoknak, akik nem tudják számlával vagy egyéb azonosítóval igazolni, melyik jegyirodában vásárolták a belépőjüket, a Funcode központi jegyirodája fogja visszaváltani a jegyeket, a jegyirodákkal történt elszámolást követően, 2020. május 13-tól. A Funcode központi irodájában (1143 Budapest, Ilka u. 2-4.) történő jegyvisszaváltás végső határideje 2020. május 31.

Carlos Santana, Miraculous, Supernatural, Abraxas, Aréna, elmarad

 

 

Szólj hozzá!


Mi köt össze három magyar szerzőt és egy amerikai blues zenészt?

Mi köt össze három magyar szerzőt és egy amerikai...

Június 10-én, kedden este 7 órától a Manyiban már ismert és új szövegek hangzanak el, zenei blokkokkal kísérve. A szerzők arról is...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Mégis kinyit Győrben is egy estére Az Őrült Nők Ketrece mulatója

Bár korábban úgy tűnt, hogy az elmúlt évtizedben töretlen sikerrel játszott, de most a közönségtől végleg elbúcsúzó előadás búcsúturnéjából kimarad a győri állomás, mostanra kiderült, hogy a város szívesen fogadja Az Őrült Nők Ketrecét.

Az ország legboldogabb fesztiválján a Guns’N’Roses előzenekara is fellép

A BOLDOGkisfalud Feszt egy családias hangulatú, élhető léptékű kisrendezvény, ahol zene, színház, irodalom és képzőművészet fonódik össze a Tokaj-hegyalja különlegesen szép természeti környezetében. Idén július.03-06-ig fürdőzhetnek – valamint bringázhatnak és kenuzhatnak – ebben az élményben az idelátogatók.

Volt egyszer egy Quimby Class&Roll az MVM Dome-ban

A Class&Roll Koncertfilm nem csupán a koncert látványos pillanatait örökíti meg, hanem a felkészülés izgalmas és általában láthatatlan világába is bevezeti a nézőt. A film 2025. május 30. és június 13. között látható az eSzínház Nyáresti vetítések programjában.

A hétvégén Rosalia a Városligetben

A Városliget hatalmas fáinak árnyékában, ami idén először 4 napon át várja a borozgatni és lazítani vágyókat. A Rosalia Borpiknik pezsgő hangulatát élőzene, izgalmas programok, gasztrokalandok és hajnalig tartó szabadtéri buli koronázza meg – pont úgy, ahogy egy igazi nyárnak kezdődnie illik... :)
Új koncertek