2001. május 17-én jelent meg a Tovább is van mondjam még című nagylemezem. Sokan írtátok, hogy hiába repül az idő, a dalok talán aktuálisabbak, mint valaha… 25 évvel később, 2026.05.15-én, Budapesten a Stenkben tartunk egy jubileumi bakelit lemezbemutatót, dedikálással, koncerttel. Ahogy a félre az útból vinyl esetében, úgy most is itt lehet majd elsőként beszerezni a fekete (400db) és kék (100db) korongokat. Természetesen CD-n is elérhető lesz, az összes többi albummal együtt. Igen, lesznek pulcsik és pólók is. Sőt, hogy emeljem a tétet, elérhetővé teszek a titkos kincstáramból 10db eredeti 1999-es gyártású Gyulafirátót bakelitet, valamint 10db eredeti 1999-es gyártású 4ütem bakelitet. Mivel ezek ritka példányok, csak itt tudtok majd hozzájutni, személyesen, nehogy elkallódjanak vagy megsérüljenek szállítás közben. Ja, és van tovább is, mert minden koncertre érkező aznap egy sorsoláson vesz részt, a díj egy eredeti 2001-es “Tovább is van” kislemez, vinyl kiadásban. Köszönöm, ha megosztod a bejegyzést, hogy eljusson azokhoz, akiknek valamilyen módon az élete részét képezte ez az album...
Menetrend:
17:00 kapunyitás.
17:15 Graffiti, Scratch, Break (Vibes and Stuff break session)
19:00 "Árverés"
19:30 Dj.Gozth (warmUp)
20:30 Sub Bass Monster és a Kis Hertzek
(Már nem) Meglepetés vendég a Hősök!
***
További májusi STENK programok:
1. F.É.SZ.E.K.
16. Reggae & Dub Techno / Bakelit börze
21. Tribute Thrusday: Queen + Bon Jovi tribute
22. Rock Disco Maraton
23. Prognózis | Welcome Back to 80s 90s - Ultimate Retro Party
28. Tribute Thursday: Alice in Chains, Pearl Jam tribute
29. LaárFT - Laár András és barátai
30. Bajnokok Ligája vetítés
Szólj hozzá!