Budapest 2024. May. 12. (19:00)

Szállj fel szabad madár - Koncertshow


Szállj fel szabad madár - Koncertshow

2024 március 17-én a Veszprém Arénában osztatlan közönségsiker által kísérve bemutatódott a hihetetlenül nagyszabású „SZÁLLJ FEL SZABAD MADÁR” koncertshow!

Az előadás végén nézőink álló vastapssal éltették előadást, melyben olyan nagyszabású tételek hangzanak el mint az EURÓPA, a HAZÁM, HAZÁM, a MAGYARORSZÁG vagy a MAGYARORSZÁG HALLD SZAVUNK és még sorolhatnánk… Alkotók zeneműveikkel, kiknek neve a dalaikban teremtett értékeik mentén feltétlenül fenn kell, hogy maradjanak a felnövekvő utókor számára is, hisz dalból, versből és táncokból emlékező nép hírében állunk a nagyvilágban. Az előadás alkotóinak meggyőződése, hogy a jelen korban is kellenek olyan súlyponti események, ahol ezek a remekbeszabott zenei csodák át tudnak örökítődni a felnövekvő generáció számára is. Amikor ezt a válogatásművet életre hívtuk, az egyik célunk ez volt. Egységbe rendezni azon eddig nagytöbbségében csak szemelvényekben létező tételeket, melyek így és ezen formában, egy közös blokkban még soha nem hangzottak el. Hisszük, hogy tartoztunk ezzel magunknak és környezetünknek is egyaránt.

A látvány emelésére a 21. század LED visual színpadtechnikáját hívjuk segítségül, a mikrofonoknál pedig olyan kiváló előadók, mint:

Koroknai Árpád - KORI, Nagy Szilárd, Ragány Misa, Réthy Zsazsa,  Molnár Ágnes, Tarján Pál vagy Kósa Zsolt.

Az előadás rendezője: Vári János, zenei rendezője: Benedekfi István, LED visual animációk: Szűcs Norbert, Koreográfus: Torma Zsolt (táncképek: HunKunDance). Szeretettel ajánljuk előadásunkat mindenki figyelmébe, aki egy meghatározó élmény keretében kíván értéket örökíteni és hittel létezni! Legyenek Önök is ezen felemelő Élmény részesei!

 
  Amennyiben szeretnéd adminisztrálni ezt a tételt kattints ide.

 

Szólj hozzá!


Velencén kezd ismét önálló életet a B my Lake

Velencén kezd ismét önálló életet a B my Lake

2022-ben, a két éves kényszerszünet után a B my Lake odaköltözött a Balaton Sound-hoz, Zamárdiba. A társbérlet egészen tavaly nyárig tartott,...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Oneness turnéjával Budapestre jön Carlos Santana

A világhírű mexikói-amerikai gitáros 2025. június 11-én tér vissza Budapestre az MVM Dome-ba. A koncert során felcsendülnek majd legnagyobb slágerei, mint a Smooth, a Maria Maria vagy a Black Magic Woman.

Ismét begurul a Nightrain Budapestre: Guns N' Roses a Puskásban!

A legendás rockzenekar visszatér: 2025 nyarán ismét stadionokban és fesztiválokon lépnek fel a Közel-Keleten és Európában*. Budapestre JÚLIUS 15-én ér a turné, vendégük a PUBLIC ENEMY lesz.

Van félórád ebédidőben? Lunchtime koncertek indulnak az ELTE BTK-n

Az ELTE BTK Művészetközvetítő és Zenei Intézetének művészeti instruktor mesterképzési szakos hallgatói 2025 februárjától egyedülálló koncertsorozatot indítanak ,,Gyakorlat felsőfokon" jeligével, amely során zeneművészeti egyetemek hallgatói kapnak fellépési lehetőséget Budapest szívében, a Trefort-kertben (Múzeum krt. 4-6.)

Hó Mártonra emlékeznek barátai a Turbinában – emlékkoncert rengeteg fellépővel

A hazai alternatív színtér népszerű előadója, énekes, gitáros, dalszerző, szövegíró, újságíró, a Jégkorszak együttes vezetője január elején hunyt el, mindössze 43 évesen.
Új koncertek