Good Better Belmondo

2013/06/18  ·   Ajánló   ·  koncert.hu

Régi nagy sikerekkel, magyar és angol nyelvű új dalokkal táncoltatja meg a közönségét a Belmondo, az idei első, önálló, budapesti szabadtéri koncertjükön. Az est vendégzenekara a We Are Rockstars lesz.

Good Better Belmondo

Lesz, volt, van, Rocksztár, Mikor, Végre süt rám a nap, Nőj már fel, Szájalok – csak néhány sláger a Belmondo zenekartól, amelyek egészen biztosan felcsendülnek madj a koncerten. Czutor Zoltán dalszerző-frontember és zenésztársai válogatott műsorral készülnek, amelyben az elmúlt évek dinamikus, rádióbarát rockslágerei mellett a legkedveltebb balladák is helyet kapnak. A fiúk az idei első, önálló, budapesti szabadtéri koncertjükön ízelítőt adnak a tavaly megjelent Good Better Belmondo című, angol nyelvű, szubjektív válogatáslemezükről, valamint az idén márciusban megjelent maxi kiadványukról is. Ez utóbbin szerepel az Emelt díjas lányok című dal, amit már országszerte játszanak a rádiók. A Belmondo új nyári slágere azonban minden bizonnyal egy másik, vadonatúj, angol nyelvű szerzemény lesz.

A közelmúltban írtuk a We Could Lie című számot, amit csak néhány nappal ezelőtt osztottunk meg az internetes felületeinken. Még minket is meglepett, milyen gyorsan megszerették a rajongóink, sőt már Hollandiából is érdeklődött utána egy zenei ügynökség. Nagyon úgy tűnik, hogy ez a szám lesz a nyár váratlan slágere a Belmondo zenekartól.  A dalhoz egyébként már elkészült egy Zilia remix is, ami szintén sok pozitív visszajelzést kapott. Ez megerősített minket abban, hogy érdemes remixekkel kísérleteznünk. Ez egy olyan izgalmas, új terület, ahová korábban még nem merészkedtünk – mondta Czutor Zoltán frontember.

A Belmondo a közeljövőben egy olyan új lemezt is szeretne készíteni, amelyen a hazai könnyűzenei élet előadóival, akár más stílusok képviselőivel dolgozna együtt. A projekt jelenleg még a tervezési szakaszban jár, eddig Szirtes Edina Mókus, a Hősök, a Fish!, és a Compact Disco neve merült fel közreműködőként.   

Az est vendégzenekara a We Are Rockstars, amelynek frontemberét, Ligeti Györgyöt a néhai Puzzle vezéreként és a Zagar énekhangjaként ismerte meg a közönség. A We Are Rockstars zenéje nagyon masszívan hangzik, hiszen elektro-rockjába a pszichedelikus beat zenétől a szintetizátoros new wave-en át a modern indie-ig sokféle hatást épít be.


Képtár

  • Good Better Belmondo  kép 14309
 

 

Szólj hozzá!


Híres elveszettnek hitt dalok és albumok: a Beatles-től a HS7-ig

Híres elveszettnek hitt dalok és albumok: a...

A popzene története tele van olyan felvételekkel, amelyekről a rajongók – és néha maguk a zenekarok, előadók is – már lemondtak. Volt,...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Summer Hell 2026 – amikor a Barba Negrában felizzik a nyári pokol

Ha nyár, akkor kánikula, fesztiválok – és egy este, amikor a Barba Negra környékén konkrétan megnyílik a föld: 2026. július 25-én In Flames, Napalm Death, Bleed From Within, Unearth és Employed To Serve sorakozik fel a Summer Hell aktuális felvonásán. A svéd In Flames épp Európa-szerte nyomja majd eddigi legnagyobb szabású nyári...

Visszatérés a tett helyszínére: duplán ünnepli meg a jubileumát a 45 éves Solaris

Kevés olyan zenekar létezik Magyarországon, amely immár 45 éve töretlenül alkot és arat sikereket hazai és nemzetközi színtéren egyaránt. A Magyar Örökség Díjjal kitüntetett Solaris ezt a páratlan jubileumot ünnepli majd meg 2026.március 21-én és 22-én a Várkert Bazárban.

Akkora bulit csapott a Metallica Dublinban, hogy Kirk Hammet leesett a színpadról

A budapesti No Repeat Weekend után az ír fővárosban folytatta M72 turnéját a Metallica, és a dublini állomás sem maradt emlékezetes pillanatok nélkül. A hétvége egyik legtöbbet megosztott videóján a gitáros Kirk Hammett látható, amint a pénteki koncerten féligmeddig leesik az Aviva Stadion színpadáról.

Sisi, Barkóczi Noémi, Hien, Lovasi András, Hegyi György és Áron András dalszerzők, szövegírók és producerek jelentkezését várja

Jó kis csapattal indul útjára ismét az Artisjus tavaly nagy sikerrel zárult mentorprogramja. Áron András, Barkóczi Noémi, Hegyi György, Hien, Lovasi András és Sisi a pályájuk elején járó vagy éppen már tapasztalt és további szakmai fejlődésre vágyó dalszerzők, szövegírók és producerek jelentkezését várja.
Új koncertek