Az őserőt magában hordozó tehetséges testvérpár, Tóth Vera és Tóth Gabi közös estje sokadik alkalommal töltötte már meg csurig az Orfeumot, ám ez alkalommal saját rekordjukat is túlszárnyalták. Az október 28-ai koncert iránti nagyarányú érdeklődésnek köszönhetően a két énekesnő és a szervezők az azonnali duplázás mellett döntöttek, így a Tóth lányok október 29-én is szétszedik az egyetlen pesti mulatót.
Tóth a négyzeten: Vera és Gabi egy színpadon
A Sister Act nevű produkció frenetikus sikere újabb bizonyíték arra, hogy a minőségi szórakoztatás, a (testvéri) összefogás és a kétségbevonhatatlan tehetség együttese valódi sztárokkal áldotta meg nemcsak Tapolcát, hanem egész Magyarországot.
Ezeket már olvastad?
- Akkora bulit csapott a Metallica Dublinban, hogy Kirk Hammet leesett a színpadról
- Sisi, Barkóczi Noémi, Hien, Lovasi András, Hegyi György és Áron András dalszerzők, szövegírók és producerek jelentkezését várja
- 60 év rockzene, és még nem unják – ahogy a közönségük sem
- Citromból limonádét, avagy hogy lesz dal egy elmaradt Coachella-buliból?
- Egy kellemesen hűvös templombelső hőség idején – és még orgonaszó is jár hozzá ingyen


























Szólj hozzá!