Egy csomó híres zenész szerepel az őszre elkészülő új horrorfilmben

2020/04/14  ·   Filmajánló   ·  koncert.hu

A THE RETALIATORS című filmben olyan keményvonalas zenészek tűnnek fel, mint Tommy Lee, a komplett Five Finger Death Punch, Jacoby Shaddix (Papa Roach), a The Hu, az Ice Nine Kills, az Escape The Fate és mások.

Egy csomó zenész – köztük egy magyar is – szerepel az új horrorfilmben

A színészgárda sem akárkikből áll, főszerepet kapott benne Michael Lombardi (Rescue Me), Marc Menchaca (Ozark, The Outsider) és Joseph Gatt (Dumbo), de feltűnik benne Sean Astin (Stranger Things) és Mark Hamill is (az ő neve mellé nem kell filmet írni...). A filmet Darren Geare és Jeff Allen Geare írta és Bridget Smith rendezi. 2020 őszére tervezik a bemutatót.

Úgy tűnik, a film reklámhadjáratából minden bevezetőben felsorolt banda kiveszi majd a részét, az első lehetőséget a mongolok kapták: klipjükben felvillannak a horror-thriller kockái is. Megérdemelték az elsőséget: nagyon jól áll nekik ez a filmes műfaj, és feltűnik a klipben a Papa Roach frontembere, Jacoby Shaddix is, aki állítólag nagyon bírta az együttműködést:

 A The HU-nak már világszerte rengeteg rajongója van: a kritika éppúgy kedveli őket, mint  a közönség, ami nem csoda, hiszen a „hunnu rock” a kizárólagos védjegyük, amelyben a nyugati rockzene egyedülálló keveréket alkot a hagyományos mongol zenével –  ami éppúgy jelenti a hangszereket, mint a híres és utánozhatatlan torokéneket.

 

 

 

 

THE RETALIATORS, horrorfilm, Tommy Lee, Five Finger Death Punch, Jacoby Shaddix, Papa Roach, The Hu

 

 

Szólj hozzá!


Madách 2.0 – színházba megy ismét az AWS

Madách 2.0 – színházba megy ismét az AWS

Ne tessenek félreérteni, nem a Madách Színházba mennek, hanem – ahogy nyolc éve – Madách: Ember tragédiája című műve kapcsán készült...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Mégis kinyit Győrben is egy estére Az Őrült Nők Ketrece mulatója

Bár korábban úgy tűnt, hogy az elmúlt évtizedben töretlen sikerrel játszott, de most a közönségtől végleg elbúcsúzó előadás búcsúturnéjából kimarad a győri állomás, mostanra kiderült, hogy a város szívesen fogadja Az Őrült Nők Ketrecét.

Az ország legboldogabb fesztiválján a Guns’N’Roses előzenekara is fellép

A BOLDOGkisfalud Feszt egy családias hangulatú, élhető léptékű kisrendezvény, ahol zene, színház, irodalom és képzőművészet fonódik össze a Tokaj-hegyalja különlegesen szép természeti környezetében. Idén július.03-06-ig fürdőzhetnek – valamint bringázhatnak és kenuzhatnak – ebben az élményben az idelátogatók.

Jello Biafra az új ellenállás dalává alakította át a Dead Kennedys ikonikus számát

A punklegenda a Necrot és a The Calaveras Brothers társaságában lépett fel a denveri Marquis Theaterben.

Víz, Zene, Virág – Republic, Tankcsapda, Rúzsa Magdi

Látványos programokkal, műrepülő-bemutatóval, vízi karnevállal, tóátúszással, ingyenes családi programokkal, kedvezményekkel tér vissza 2025-ben a "Víz, Zene, Virág Fesztivál" Tatán júniusban – meseszép helyen, festői környezetben.
Új koncertek