Time after time – jótékonysági szuperprodukció a MOMkultban

2019/10/24  ·   Jószolgálat   ·  koncert.hu

Rock’n’roll, funky, rythm&blues és west coast stílus ismert slágereiből a 60-as évektől egészen a napjainkig – ezzel rukkol elő a Cseh Tamás dalait feldolgozó produkciót 2015 óta minden évben színpadra állító GetCloser Concerts.

Time after time – jótékonysági szuperprodukció a MOMkultban

Az ismert dalok különleges, akusztikus hangszerelésben csendülnek fel december 9-én Fekete Linda, Gryllus Dorka, Jordán Adél, Chris Mattheisen, Ódor Kristóf, Ónodi Eszter, Simon Kornél, Tasnádi Bence, Thuróczy Szabolcs, Törőcsik Franciska, Trokán Anna, Trokán Nóra és a Bonus Track Band előadásában.

Az est fellépői és a szervezők a koncert teljes bevételét a nyíregyházi Új ÉFOÉSZ Tarnai Ottó Egyesületnek ajánlja fel, akik az Észak-Alföldi és Észak-Magyarországi régió területén élő értelmi fogyatékos, első sorban autista gyermekeknek és felnőtteknek nyújtanak segítséget.

Az est háziasszonya Jaksity Kata lesz.

 

jótékonyság, GetCloser Concerts, akusztik, MOMkult

 

 

Szólj hozzá!


Sör, bor, buli

Sör, bor, buli

Indul a Sziget, és vele együtt néhány napra felépül egy város, amelynek lakói koncertekre járnak, táncolnak, esznek, isznak és költenek. Egy...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

25 év kihagyás után tér vissza Budapestre a Manowar

Több mint két évtized után ismét Budapesten lép fel a heavy metal egyik legismertebb zenekara. A Manowar 2027. január 23-án a Papp László Budapest Sportarénában ad koncertet, ahol teljes egészében eljátssza a Fighting The World albumot, emellett természetesen a legnagyobb klasszikusok sem maradnak ki a programból.

Több mint 160 millió letöltésnál jár a Save Tonight – most élőben hallhatjuk Budapesten

A sláger mögött megszámlálhatatlan rádiós lejátszás és generációkon átívelő ismertség áll. És persze egy előadó, a svéd Eagle-Eye Cherry, aki november 23-án az Akvárium Klubban ad koncertet, ahol a világsláger mellett pályafutásának legfontosabb dalai is felcsendülnek.

A táncházmozgalom túlélte az alapítóit – és ma is új közönséget talál

A Budapest Park ötödik alkalommal rendezi meg a FolkParkot, amelynek középpontjában ezúttal is az élő népzene és a közös tánc áll. A program jó apropó arra is, hogy megnézzük, miként jutott el az 1972-ben indult táncházmozgalom odáig, hogy ma már a legnagyobb könnyűzenei koncerthelyszíneken is természetes helye van.

A Depeche Mode dobosa visszatér Budapestre

A tavalyi MVM Dome-koncert után idén is fellép a 101 Hang produkcióban Christian Eigner, a Depeche Mode koncertzenekarának dobosa. A zenész december 10-én Budapesten, majd december 16-án a berlini Uber Arénában is színpadra lép a magyar előadással.
Új koncertek