A nemzeti ünnep napján játszott volna a lengyel zenekar a Barba Negrában

2020/04/23  ·   Programtörlés   ·  Labancz Andrea

Március 15-én, pont a nemzeti ünnepen ÉS a hazai szigorítások kezdetén jött volna a Barba Negrába a lengyel progresszív metál nagyágyúja, a Riverside zenekar, azonban már el sem indultak... Most jött némi infó a pótlásról.

Riverside

Tavaly novemberben egy különleges kiadásban is megjelent a Riverside nagy sikerű előző lemeze, a Wasteland. Az albumhoz egy bónusz DVD kapcsolódik, amelyen a dalok 24 bites sztereó ill. 4.1-es surround hangzással rendelkező változatai és három videóklip is szerepel rajta, továbbá öt eddig ki nem adott akusztikus dalt is kaptunk mellé.

A bővített változat kapcsán indultak volna turnéra tavasszal, azonban közbeszólt a járvány, így a nemzeti ünnepünkre (polák, venger, dva bratanki...) kitűzött koncert elmaradt. Sokáig kétséges volt, hogy egyáltalán lesz-e pótlás, és ha igen, mikor.

Végül arra jutottak, hogy ezt az évet kihagyják turné szempontból, és inkább az új album készületeire koncentrálnak, ami várhatóan 2021 őszén lesz aktuális. S ekkor indulhat be újra a turnézás is, amihez egyelőre pontos dátumok ugyan még nem kapcsolódnak, viszont ígéret már van arra, hogy Budapest is bekerül a helyszínek közé!

 

Riverside, koncert, halasztás, járvány, 2021

 

 

Szólj hozzá!


Víg-asság rengeteg zenével: idén koncerttel ünneplik a színházi világnapot

Víg-asság rengeteg zenével: idén koncerttel...

Víg129, avagy Popfesztiváltól a Pinokkióig címmel, Hegedűs D. Géza rendezésében megvalósuló zenés esttel ünnepli a színházi világnapot...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Törölték a Pink Martini turnéját: a Postmodern Jukebox lép fel helyettük a Veszprém Festen

A Pink Martini most éppen otthon (USA) turnézik – sem a közösségi felületeiken, sem a weben nem olvasható, miért törölték az európai turnédátumaikat. De nincs baj: a PMJ már szinte hazajár Magyarországra, legutóbb 2023 októberében jártak az MVM Dome-ban.

Oneness turnéjával Budapestre jön Carlos Santana

A világhírű mexikói-amerikai gitáros 2025. június 11-én tér vissza Budapestre az MVM Dome-ba. A koncert során felcsendülnek majd legnagyobb slágerei, mint a Smooth, a Maria Maria vagy a Black Magic Woman.

3 évre eltűnt a nyilvánosság elől, most már turnézik Allie X – Budapesten is koncertet ad

Ötödik lemezével először érkezik Magyarországra Allie X. A kanadai énekes-dalszerző különleges hangulatú élő produkcióiról is ismert, így nem érdemes kihagyni június 28-i, A38 Hajós fellépését.

Casanova korába kalauzol a ma kezdődő velencei karnevál

A szerelmeseket várják a Szent Márk térre péntek estére, ahol az idén Valentin-napon kezdődik a március 4-ig tartó velencei karnevál, amely a Casanova kora címet kapta.
Új koncertek