Elmennél Mike Shinoda (Linkin Park) szólókoncertjére Budapesten? Ha igen, szavazz!

2018/03/07  ·   Zenei hír   ·  Simonyi Éva

A Linkin Park tagjai újra együtt zenélnek a stúdióban, mi pedig borzasztó kíváncsian várjuk, hogyan tovább!

Fotó: Mike Shinoda/FB

A LP énekes-gitárosa, Mike Shinoda és a gitáros Brad Delson egy Instagram poszt szerint együtt vonultak stúdióba, majd ugyanazon a napon a basszusgitáros Dave "Phoenix" Farrell szintén feltett egy képet az Instagramra egy stúdióból, ami valószínűleg ugyanaz, ahol Shinodáék is voltak!

Mike már korábban elárulta Twitteren, hogy közösen szeretnék folytatni a zenélést. “Abszolút szándékozom folytatni a Linkin Parkkal, és a srácok is ugyanezt érzik. Sok mindent kell újjáépítenünk, és sok a megválaszolatlan kérdés is, ezért ez időbe fog telni.

A nagy kérdés még mindig ugyanaz: vajon új énekes nélkül folytatják, vagy megpróbálják valakivel betölteni Chester Bennington helyét? Esetleg Mike Shinoda nemrég megjelent szóló projektjének folytatására készülnek? Utóbbi nagyon is lehetséges, Mike ugyanis január 25-én jelentette meg Post Traumatic című 3 dalos EP-jét, így amíg nem tudni, mi lesz a LP jövője, elképzelhető, hogy Mike-nak besegítenek az LP-s srácok.

Shinoda idén nyáron már bejelentett egy szólókoncertet február elsején Instagram oldalán, a 2018-as Sonic Summer fesztiválon fog játszani.

Twitteren arra kéri rajongóit, hogy aki szeretné, hogy hozzá is ellátogasson, az jelezze ezen a linken. A posztban olvasható a #PostTraumaticTour hashtag, tehát valószínűleg saját zenét fog játszani, de lehet, hogy néhány LP-dalt is?

Ti szívesen látnátok Mike Shinoda szólókoncertjét Budapesten? Ha igen, szavazzatok ezen a linken Budapestre!

 


 

 

Szólj hozzá!


Egy 72 másodperces kozmikus rejtély ihlette a Muse új albumát – sajnos, ide nem hozzák el egyelőre

Egy 72 másodperces kozmikus rejtély ihlette a Muse új...

A The Wow! Signal címmel jelent meg éppen ma (06.26.) a Muse tizedik stúdióalbuma. Matt Bellamy, Chris Wolstenholme és Dominic Howard ezúttal egy...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Summer Hell 2026 – amikor a Barba Negrában felizzik a nyári pokol

Ha nyár, akkor kánikula, fesztiválok – és egy este, amikor a Barba Negra környékén konkrétan megnyílik a föld: 2026. július 25-én In Flames, Napalm Death, Bleed From Within, Unearth és Employed To Serve sorakozik fel a Summer Hell aktuális felvonásán. A svéd In Flames épp Európa-szerte nyomja majd eddigi legnagyobb szabású nyári...

Visszatérés a tett helyszínére: duplán ünnepli meg a jubileumát a 45 éves Solaris

Kevés olyan zenekar létezik Magyarországon, amely immár 45 éve töretlenül alkot és arat sikereket hazai és nemzetközi színtéren egyaránt. A Magyar Örökség Díjjal kitüntetett Solaris ezt a páratlan jubileumot ünnepli majd meg 2026.március 21-én és 22-én a Várkert Bazárban.

Megvan, mit énekel Azahriah és a többi előadó a Bródy Dalok Napján

Alakul a Bródy Dalok Napja setlist-je, mely mintegy 800 szerzeményből válogat az Illéstől, a Fonográfon és az István, a királyon át Bródy szólókarrierjének szerzeményeiig. Generációk, stílusok és ikonikus hangok találkoznak egy különleges koncerten augusztus 9-én, a Sziget Mínusz Egyedik napján.

Az Alphaville örökre fiatal marad – dalsztorik a zenekar nagy slágereiről

Az Alphaville történetében az a legviccesebb, hogy a Forever Young több mint negyven éve született, de még ma is ugyanúgy működik filmekben, sorozatokban, TikTok-videók alatt vagy koncerttermekben. A dal szerzője és énekese, Marian Gold pedig továbbra is viszi magával ezt az örökséget: a zenekar 2026. október 30-án az MVM Dome-ban ad...
Új koncertek