Még mindig nem tudjuk, hogy a Lorna Shore megtartja-e a düreres koncertjét – az ázsiai turnét lemondták

2020/01/04  ·   Zenei hír   ·  koncert.hu

Mondjuk, a Dürerbe márciusban jönnek, addigra csak sikerül leakasztani valahonnan egy frontembert, viszont érthető, hogy a december 23-i szakítás után januárban még messzire nem jutnak, még ha találnak is valakit. Bár láttunk már beugró embert kottából dobolni... Éppen a Dürerben.

Fotó: Lorna Shore/FB

Ahogy azt mi is megírtuk, a Lorna Shore december 23-án kipenderítette a frontemberét, CJ McCreeryt. A zenekar nem kommentálta a döntést, ennyit írtak (új fotót még nem készítettek, mindegyiken rajta van még CJ):

Rövid, velős, a történethez azonban hozzátartozik, hogy a frontember bántalmazás,  rasszizmus és szexuális visszaélés miatt került az internet fekete felhőjébe, bírósági eljárás eleddig nem indult ellene.

Az év így viszont nem indult túl jól a metálbanda számára, rögtön elsején lemondták közelgő ázsiai turnéjukat:

A Dürer Kertbe március 25-én érkezik a Faces Of Death elnevezésű turné, amelyben a főfellépő, a lengyel Decapitated mellett koncertet ad a kanadai Beyond Creation, a brit Ingested, az idén alakult Viscera – és ha sikerül addigra pótolni a veszteséget, az amerikai deathcore csapat, a Lorna Shore.

Az új albumuk elméletileg január 31-én jön ki, de ahogy a FB-bejegyzésben írták, vannak viták, amint megtudnak valamit, szólnak. Az biztos, hogy december elején felkerült róla egy szám a videómegosztóra, még szintén McCreeryvel – embernek hogy lehet ilyen hangja...? :)

Faces Of Death turné, Dürer kert, Lorna Shore, CJ McCreery, botrány, metal core

 

 

Szólj hozzá!


Gondolatok az Iron Maiden-frontember könyvéről

Gondolatok az Iron Maiden-frontember könyvéről

Nem azért került a látóterembe Bruce Dickinson önéletrajza*, mert idén is lesz Iron Maiden-koncert, kettő is (május 27-28., Aréna). Hacsak nem a...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Mégis kinyit Győrben is egy estére Az Őrült Nők Ketrece mulatója

Bár korábban úgy tűnt, hogy az elmúlt évtizedben töretlen sikerrel játszott, de most a közönségtől végleg elbúcsúzó előadás búcsúturnéjából kimarad a győri állomás, mostanra kiderült, hogy a város szívesen fogadja Az Őrült Nők Ketrecét.

Az ország legboldogabb fesztiválján a Guns’N’Roses előzenekara is fellép

A BOLDOGkisfalud Feszt egy családias hangulatú, élhető léptékű kisrendezvény, ahol zene, színház, irodalom és képzőművészet fonódik össze a Tokaj-hegyalja különlegesen szép természeti környezetében. Idén július.03-06-ig fürdőzhetnek – valamint bringázhatnak és kenuzhatnak – ebben az élményben az idelátogatók.

A Milkshake Man felrázza az A38 Hajót

Valójában nem ez a neve, hanem Go-Jo. De igazából Marty Zambotto-nak hívják, ausztrál énekes, zeneszerző, producer és hangmérnök. Ő képviseli Ausztráliát a 2025-ös Eurovíziós Dalfesztiválon. Szeptember 19-én először hallhatjuk Budapesten, az A38 Hajón.

Jello Biafra az új ellenállás dalává alakította át a Dead Kennedys ikonikus számát

A punklegenda a Necrot és a The Calaveras Brothers társaságában lépett fel a denveri Marquis Theaterben.
Új koncertek