A legnépszerűbb dalaikat dobják a közösbe a zenekarok az UNICEF segélykoncerten

2019/04/30  ·   Jószolgálat   ·  Labancz Andrea

Június 16-án a Budapest Parkban nyolc közkedvelt hazai zenekar ad koncertet, melynek teljes bevételét az UNICEF kapja, rajtuk keresztül pedig a hátrányos helyzetben élő gyermekek. Az eseményen fellép Caramel, a Supernem, a Magna Cum Laude, a Punnany Massif, a Bagossy Brothers Company, a Blahalouisiana, a Lóci játszik és a Parno Graszt.

 Photo by Dazzle Jam from Pexels
Photo by Dazzle Jam from Pexels

Az UNICEF hosszú-hosszú évek óta – Magyarországon pontosan 1975 a dátum - munkálkodik azon, hogy a szegény sorban élő gyermekeknek esélyt adjon egy boldogabb, kiegyensúlyozottabb és persze egészségesebb élethez. Ehhez viszont nagy szükség van a civil adományokra, hisz csak akkor működik egy ilyen jellegű szerveződés, ha a közösség is részt vállal benne a maga módján.

A koncert időpontjának kiválasztását sem bízták a véletlere, ugyanis június 16. hivatalosan a nemzetközi Apák Napja. Ezzel is ráirányítva a figyelmet arra a tényre, hogy a legideálisabb egy gyermek számára, ha nem csak anyuka van mellette, hanem egy komplett, szerető család, aminek az apa ugyanolyan fontos és nélkülözhetetlen tagja.

Segélykoncert lévén evidens, hogy a fellépők nulla forint gázsival gazdagodnak a végén, de csatlakozik hozzájuk a Budapest Park is, hisz tekintettel az esemény jellegére a helyszínt is ingyen biztosították. A repertoár természetesen minden fellépőnél a legnépszerűbb dalokat fogja tartalmazni, de meglepetésekkel is készülnek, amiről egyelőre még semmit nem árultak el. Gyanítható, hogy lesznek közösen előadott slágerek is.

Budapest Park, koncert, UNICEF, 2019, Caramel, Supernem, Magna Cum Laude, Punnany Massif, Bagossy Brothers Company, Blahalouisiana, Lóci játszik, Parno Graszt

 

 

Szólj hozzá!


Nyomjad, Papa! Billy Idol, Budapest Park

Nyomjad, Papa! Billy Idol, Budapest Park

A forró nyári estében hömpölygő tömeg már rég készen állt egy időutazásra... Így is kezdődhetett volna, de már annak is őszintén...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Az elektronikus zene Metallica-ja 16 év kihagyás után érkezik Budapestre

Kevés zenekar tudta olyan intenzitással átformálni az elektronikus zene élő előadásának élményét, mint az ausztrál gyökerű Pendulum. A formáció hosszú kihagyás után visszatér Budapestre: 2025. október 17. nem csak a rajongóknak, de az élő elektronikus zene szerelmeseinek is kötelező dátum.

10 dolog, amit a Metallica-koncerttel kapcsolatban tudunk

Na, csak kibökték végre :) Mondjuk, pont ez a zenekar, amelyiknek semmiféle külön hergelésire nincs szüksége, akkora a rajongótábora világszerte, így Magyarországon is, hogy a suttogó propaganda elindítása max. kis izgalmat vitt az életünkbe, a jegyek így is, úgy is el fognak fogyni.

Damon Albarn a nagyon is valós barátaival komoly tesztnek vetette alá a Müpát – és a közönséget

Mer'hogy vannak neki képzelt haverjai is, Gorillaznak hívják a formációt, de most valami egészen más arcát mutatta meg a budapesti közönségnek – és ez az este végül igen emlékezetessé vált mindenki számára.

Kell egy hely: Jamaicából is érkeznek fellépők a Reggae Camp-re

Sőt, az Egyesült Királyságból, Lengyelországból és Ausztriából is... Idén 22. alkalommal rendezik meg az LB27 Reggae Campet, július 22. és 26. között, Lakiteleken.
Új koncertek