A hazánkba érkező The Rasmus gigaslágerét értelmezte újra a Lost Frequencies

2019/09/24  ·   Klippremier   ·  Labancz Andrea

Az In The Shadows című dal 15 éve komoly áttörést hozott a finn, The Rasmus nevű zenekarnak, és töb mint 1,5 millió CD fogyott belőle. A négytagú rockzenekar az évfordulót egy különleges kiadvánnyal, valamint egy nagyszabású világturnéval ünnepli meg, amelynek keretein belül október 18-án Budapestre is ellátogatnak.

A Rasmus legnagyobb slágerét értelmezte újra a Lost Frequencies
A Rasmus legnagyobb slágerét értelmezte újra a Lost Frequencies

A napokban a The Rasmus legnagyobb slágerét, az In The Shadows-t értelmezte újra az egymilliárd Spoitfy streammel büszkélkedő belga DJ/producer, Lost Frequencies.

"A Rasmus melankóliával átitatott rockzenéjét szerettem volna keverni az rám jellemző elektronikus zenei elemekkel. Először a Tomorrowland nagyszínpadán játszottam, emlékezetes pillanat volt. Lauri érzelmekkel teli hangja tökéletesen illik a Dj szettembe, és kiemelt része a fellépéseimnek azóta a dal. Nagyon örülök, hogy végre meg tudom osztani mindenkivel” – mesélte az idei Volt Fesztiválon is fellépő Felix De Laet aka Lost Frequencies.

Felix De Laet a Lost Frequencies frontembere élőben már tesztelte a az új dalt a nyári fesztiválok közönségein, és úgy tűnik, nem lőtt mellé. Saját videójában szemezgetett néhány fesztiváli élményből:

Osztatlan sikert arató, az A38 Hajón 2018-ban tartott koncertje után, október 18-án ismét az A38 szervezésében, de ezúttal a Barba Negra Mucic Clubban lép fel a The Rasmus. A megkerülhetetlen slágerekkel világhírnévre törő finn csapat aktuális turnéján a biztos befutást jelentő lemeze, a Dead Letters anyagát játssza újra. Aki odáig volt érte akkor, vagy csak később szerette meg Lauri Ylönen és zenekara 2003-as mérföldkő-lemezét, ne maradjon le: elejétől a végéig megszólal róla minden dal az októberi koncerten.

The Rasmus, Lost Frequencies, In The Shadows, videó, koncert, 2019, A38 Hajó, jubileum

 

 

Szólj hozzá!


Zajkapitány: az A38-on és a Turbinában is forog majd a hetvenes DJ-ről szóló film

Zajkapitány: az A38-on és a Turbinában is forog majd...

Szabó Márton István filmje egy abszurd humorú történet, amely a budapesti éjszakában készül, sok zenével. A jeleneteket többek között olyan...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Az elektronikus zene Metallica-ja 16 év kihagyás után érkezik Budapestre

Kevés zenekar tudta olyan intenzitással átformálni az elektronikus zene élő előadásának élményét, mint az ausztrál gyökerű Pendulum. A formáció hosszú kihagyás után visszatér Budapestre: 2025. október 17. nem csak a rajongóknak, de az élő elektronikus zene szerelmeseinek is kötelező dátum.

10 dolog, amit a Metallica-koncerttel kapcsolatban tudunk

Na, csak kibökték végre :) Mondjuk, pont ez a zenekar, amelyiknek semmiféle külön hergelésire nincs szüksége, akkora a rajongótábora világszerte, így Magyarországon is, hogy a suttogó propaganda elindítása max. kis izgalmat vitt az életünkbe, a jegyek így is, úgy is el fognak fogyni.

Nyomjad, Papa! Billy Idol, Budapest Park

A forró nyári estében hömpölygő tömeg már rég készen állt egy időutazásra... Így is kezdődhetett volna, de már annak is őszintén örültünk, hogy nem esett az eső abban a másfél órában. És azért hömpölygésinek sem lehetett nevezni a bejutást. Billy Idol három év után tért vissza a tett színhelyére, a Budapest Parkba.

FACT CHECK: tényleg Michael Jackson lányával fog turnézni a QOTSA?

Nem kacsa: a Queens of the Stone Age őszi amerikai turnéján Paris Jackson, Michael Jackson lánya csatlakozik Josh Homme-ékhoz előzenekarként (mindketten a Live Nation-höz tartoznak amúgy).
Új koncertek