DJ Kopoltyú és POP84 - vasárnaponként ingyen buli!
Szeptember közepéig minden vasárnap retróparti lesz a Hajóállomás Bisztróban, a Kopaszi Gátnál. A talpalávalót a POP84 zenekar szolgáltatja azoknak, akik bírják a 80-as évek popzenéit, a koncert előtt és után pedig Dj. Kopoltyú lesz a pörgetős legény a gáton.Még egy hónap, és nyit a BEACH CLUB!
Coca Cola Beach House. Ez volt régen a neve, de mint annyi minden más fesztivál és rendezvény esetében, a szponzorok ki-be járkálásával változik az elnevezés is. Ami viszont változatlan, az a helyszín (Siófok) és a buli. No meg a Balaton!Ingyenes Intim Torna Illegál koncert az Akváriumnál
Az Intim Torna Illegál ingyenes unplugged koncertet ad nyitja a MOL bringakútja megnyitása alkalmából május 24-én pénteken, este hattól.Gyalogolnál egy hétig a zenekarodért?
Mert van, aki igen... Komáromi "Tico" Árpádnak hívják az illetőt, és az Ocho Macho elkötelezett híve. Az Ocho Camino névre keresztelt séta május 19-én, vasárnap indult Debrecenből, és a tervek szerint szombaton már ott lesz a zenekar szegedi koncertjén a fiatalember - és aki még...Színes szénhülye sztárok - Carbonfools és ColorStar a Parkban
Múlt csütörtökön a Park ismét csordultig telt rajongókkal, hiszen az egyik legfelkapottabb magyar banda a The Carbonfools lépett színpadra, és nyitotta meg a zenekar számára a szabadtéri koncertezős szezont, a hangulatot pedig a "haverzenekar", a ColorStar izzította be.Azt csinálnak, amit akarnak – DM, Puskás Stadion
A Depeche Mode Magyarországon különleges szerepet tölt be, ugyanúgy alternatív klubok és kereskedelmi rádiók törzsanyaga, itt bármit lehet vele kezdeni. Kielégíti a megfontolt underground közönséget ugyanúgy, mint a városban helyét nem találó, felcsúti felutazókat. Tömeg a Puskás...Fesztivál vagy motoros találkozó? - Bazinagy Harley-buli a Balatonnál
Attól függ, mi a motivációja az összeröffenésnek: a motorozás vagy a zene? Alsóörsön szerintem a motoré a vezető szerep, a koncertek csak kellemes hozzáadott értéknek számítanak. Valahol irigylésre méltó a motoros társadalom összetartása, tessék, még saját fesztiváljuk is van,...Találkoztam ByeAlexszel!
Általában nem megyek el olyan sajtótájékoztatóra, amelyre fél 11-kor érkezik a meghívó és 14 órára szól, de ez itt volt a szomszédban, bringával 5 perc: ByeAlex eurovíziós szereplését ünnepelték az egybegyűltek.Emeletes busszal a ZP-be
A Zöld Pardon emeletes busza a Deák tér és a ZP között közlekedik a koncertek előtt és után egészen éjfélig - a jövő hétvégétől. érdemes lesz helyet foglalni rajta, a magyar kedvencek mellett külföldi sztárok is tiszteletüket teszik idén nyáron a híd lábánál.Lenyomja-e megint ByeAlex Radics Gigit?
Június 2-án, vasárnap, a Millenáris Park "B" épületében rendezik meg az immár hagyományos Fonogram - Magyar Zenei Díj gálát. Ami meg nem hagyomány, de most így lesz: egy kalap alatt átadják a VOLTFolió díjakat is.Nem vicc: vendégzenekart keres a Tankcsapda június 14-re!
A zenekar azt reméli, hogy a június 14-i koncert elindítja majd egy olyan banda karrierjét, akik eddig a nagyközönség számára ismeretlenek voltak. A mostani felhívás nyertese félórás koncertet ad majd a sajtó és a várhatóan tízezres közönség előtt a Budapest Parkban.Vodkában ázott a nagyszínpad - PAFE 4. nap
Idejött 7 keményen bepipázott és bevodkázott pasi, és megmutatta, hogy kell nagy bulit csapni. Óriási volt a kontraszt az egyébként érthetetlenül magukra húzott puhapöcs-imázsba beleragadt Kiscsillag után.







































