Szabadság, korlátok nélküli élet... – A Rómeó Vérzik dalszerzésre használta fel a karantént
Még négyet kell aludni, és érkezik egy korongnyi keleti rock ’n roll: október 15-én jelenik meg a Rómeó Vérzik új albuma.Amikor irigységet érzel, ha mások hírfolyamát nézegeted...
Bebe Rexha sokáig újdonságok nélkül hagyta rajongóit, most azonban egy DojaCat-tel közösen létrehozott trackkel tér vissza.Térben és időben is utazunk a Belau friss klipjében
A Belau friss lemezét október 12-én mutatja be az A38 Hajón, a CAFe Budapest keretein belül, számos extrával, vendégekkel, egyedi látvánnyal. Az európai turnéjának elmaradó állomásait a lehetőségekhez mérten folyamatosan pótolja, de addig is egy vadonat új videóval vigasztalják...A brit tudósok hanyagolnák a karantént
A koronavírus-járvánnyal szemben eddig alkalmazott válságkezelési stratégia megváltoztatására szólították fel a világ országainak kormányait neves amerikai és angol egyetemek tudósai – írta a Privátbankár.Kilenc hónap szünet után decemberben megnyitják a londoni Arénát – koncert is lesz
A Lángoló értesülése szerint decemberben újra koncert lesz a londoni O2 arénában. Boris Johnson brit miniszterelnök állítólag arra számít, hogy a karácsony már egy nyugalmasabb időszak lesz.Ezt a menetet vitte a vírus: feladja Ganxsta Zoli és az ITI is
A legvégsőkig kitartottunk... – általában így kezdődnek ezek a közlemények, és a közönség tudja is, hogy ez nem kamu: tényleg így volt, tanúsíthatják. Aztán jön a nagy DE.Blikk: lemondta raktárkoncertjét az Omega
Noha az elsők között kérték fel őket raktárkoncertre, az Omega visszamondta a lehetőséget és vele a támogatást – olvastuk ma a bulvárlapban.Míg a londoni opera egy festményt, Bérczesi Robi két gitárt bocsájt árverezésre
A kettő között nem csak a tárgy értéke a különbség: míg a királyi zenedét a kényszer vitte rá az aukcióra, addig a hiperkarma frontembere jótékonykodni szeretne a gitárralBár még lennének koncertjei, vírusérintettség miatt ma bezár a Kobuci
Az, hogy ez egy fura évad volt, már megírtuk – elég finom megfogalmazása a dolgoknak. Az óbudai szórakozóhelynek még lett volna dolga a zenével ebben a terhelt szezonban: Bagossy Brothers Company, Kontroll csoport, Stereo Swing, Góbé zenekar, de a mai nappal sajnos elköszönnek úgy a...2021 második felére várják az élőzene talpra állását
A Dalszerző az élőzenével foglalkozó szaklap, a Pollstar állapotfelmérő cikkét szemlézte.November 13-ig lemondja a koncertjeit a Barba Negra
A koncerthelyszín a zenekarokkal egyeztetve döntött úgy, hogy amíg ilyen bizonytalan a helyzet – és a próféta beszéljen belőlük, hogy nov. 13-tól nem lesz az –, nem teszik ki sem a közönséget, sem a zenekarokat, sem az előadókat a kétségeknek.1,4 milliárd forint könnyűzenei rendezvényhelyszíneknek
A könnyűzenei rendezvények helyszínéül szolgáló kulturális létesítmények működtetéséhez és fejlesztéséhez írt ki pályázatot az Emberi Erőforrások Minisztériuma a Petőfi Irodalmi Múzeum szakmai közreműködésével.








































