Három jó hír a keményebb zenék kedvelőinek
Improvizatív zenélés, vintage rock, stadionrock-himnuszok... Három koncert a távoli jövőből, amelyekre már most érdemes belogolni, mert mindegyik banda járt már itt, és a tapasztalat szerint roskadásig rakták a küzdőtereket.Táncolj a Balaton közepén: a bulihajók menetrendje itt!
A bulihajók egész nyáron közlekednek a balatoni hajókikötőkből, a zenei kínálatban retro és mai slágerek is szerepelnek.600 ingyenes szabadtéri minikoncerttel zenél nekünk Budapest
A Magyar Nemzeti Múzeum, a Millenáris park, a budai Vár Hollós kapuja, a Hegyvidéki Kulturális Szalon kávézó-terasza, a Március 15. tér és a Szépművészeti Múzeum is új helyszínként kapcsolódott be idén a Zenélő Budapest sorozatba, amely mintegy 600 ingyenes szabadtéri...Hogy élte túl a Republic Cipő halálát?
A Republic több mint két évtized után, 2013. március 11-én érkezett karrierje legnehezebb időszakához. A zenész-dalszerző-énekes Bódi László Cipő hosszú betegségét követő halála egyszerre volt a Republic és egyben a hazai zenei élet tragédiája.Ingyenes Omega-koncert lesz Csepelen?
Azért van a kérdőjel a címben, mert meglehetősen kevés információt közölt a zenekar, amikor létrehozta az "Omega – Csepel" című eseményt a FB-on.Fel a teraszra! – Remek ingyenes koncertek Újpesten
Új koncertsorozatot indított az UP Újpesti Rendezvénytér Terasz Live! címmel. A szombatonként jelentkező ingyenes rendezvényeken olyan előadók váltják egymást a színpadon, mint Dresch Mihály, Szirtes Edina Mókus, Micheller Myrtill, a ToSoDa Projekt, a Richie and the Mops, a Chameleon Jazz...Második gyermekét várja Sena
Az énekes-műsorvezető stílszerűen a Nyomjad, anyukám! című műsorának legújabb epizódjában jelentette be terhességét, amikor a videó végén sejtelmesen széthúzta maga előtt a kabátját, amely alatt láthatóvá vált gömbölyödő hasa. Az Irie Maffia énekesnője az ötödik...6 feltörekvő banda, akiket érdemes meghallgatnod!
Új zenekarok jönnek-mennek, de a hardcore műfajában most van néhány kimagasló fiatal tehetség, akikre érdemes lesz odafigyelni!Hajóval ment koncertezni Andrea Bocelli
A Gazdagisztán blogon olvastuk a hírt – ebből is következtetni lehet arra, hogy nem egy bárkáról vagy kompról van szó, hanem egy 195 tonnás monstrumról, amelyet csaknem 7 millió dollárért vásárolt a novemberben Budapesten is koncertező sztár. Ide feltehetően nem a Stella del Norddal...Dél-Koreában ad koncertet a Budapesti Fesztiválzenekar a hajóbaleset áldozatai emlékére
Fischer Iván a Facebookon közzé tett videóüzenetben fejezte ki részvétét a dunai hajóbaleset áldozatainak hozzátartozói felé. És egyben bejelentette, június 21-én a Budapesti Fesztiválzenekar Dél-Koreába utazva ad emlékkoncertet az elhunytak tiszteletére – olvastuk a Magyar Narancsban.Ezt a szülinapot sosem felejti el a hatéves kisfiú!
A Magyar Honvédség Szurmay Sándor Budapest Helyőrség Dandárjának katonazenekara köszöntötte fel 6. születésnapján a kiscsoportos kora óta katonának készülő Áront az Óbudai Mesevilág Óvodában – olvastuk az obuda.hu-n.Pszichedelikus lemezt írt a Tankcsapda egykori dobosa
Több mint 20 év kihagyás után újra zenél Buzsik Gyuri, a Tankcsapda egyik alapítója. A dobos az Ölveti Blues Band egykori gitárosával, Bujdosó Bandival 10 dalt írt, és nagylemez formájában – The EasyFlow – név alatt meg is jelentették.








































