Queen forever – Berlin O2 Aréna
Soha nem gondoltam volna, hogy valaha képes leszek külföldre menni egy koncert miatt, most megtörtént velem ez is. Nem is megtörtént, MEGTETTEM!!! A Queen olyan ikonikus történet, sajnálhatja mindenki, aki nem látta őket játszani legalább egyszer az életben.Pszicho-horror cirkusz lebutítva: Slipknot az Arénában
Végre megint koncert, végre elindul az élet a januári uborkaszezon után. Mindenki visszacserélte a boltban a használhatatlan karácsonyi ajándékokat, viszont aki Slipknot koncertjegyet kapott, annak végre eljött a valódi szenteste.A szörnyek elmentek, az ördögök maradtak – Hajókáztunk egyet a Konyhával
Elmentek a szörnyek címmel jelent meg tavaly év végén egyik kedvenc, 3 tagú garázs rockcsapatom, a Konyha zenekar második stúdióalbuma. Ennek apropóján gyűltünk össze többed magunkkal szombat este az A38 hajó gyomrában egy közös ünneplésre. És hogy mi sült ki ebből, máris..."E hangok itt a múlt hieroglifái, a megfejtésükben nem szabad megállni..." – Egy bensőséges hangulatú est margójára
Január 21-én a MOM Kulturális Központban rendhagyó keretek közt idéztük meg együtt Cseh Tamás szellemét, örökségként hátrahagyott dalain keresztül. A Get Closer névre keresztelt rituálé házigazdája az a három fiatalember volt, akik eredetileg a méltán népszerű Vodku zenekar...20 év Kartel! Figyelem, szókimondó szövegek!
Az újév első jubileumi koncertje január 10-én volt a Barba Negrában, ahol a 20 éves Ganxsta Zolee és a Kartelt ünnepeltük. Mindenki nyugodjon le a p*csába, ez a beszámoló nem szokványos, és csak az önkívületemről, valamint a teljes nézősereg ittasságáról szól. Hiába, a sör...Van, akin nem fog az idő – Demjén Ferenc óévbúcsúztatója az Arénában
Kettes számú visszafelé kacsingatós. Ahogy az lenni szokott, nincs karácsony Fenyő-ünnep nélkül, és nincs évzárás Demjén Ferenc nélkül! Utóbbi legendánknak már épp elég rég jártam koncertjén ahhoz, hogy be merjem vállalni akár a szerelemvonatozást is. No meg egy olyan vendéggel...Igyál egyet, és fogd rá a Fruttikra! – Évzáró a Vadakkal
Mielőtt belemásznék az újesztendő koncertekkel teli sűrű erdejébe, két visszakacsintás erejéig még maradnék 2014-nél. Az év végi hajrában kedvenc előadóink is igyekeztek maradandó emlékkel búcsúzni a közönségtől, cserébe rendre megteltek a klubok, a csarnokok, vagy épp az...Zsebembe gyűrt papírvégtelen – Supernem az Akváriumban
Bár még tavaly volt, de mivel mostanában nem lesz Budapesten túl sok Supernem-buli (a Suzuki-viadalos fellépésen kívül, 2015. január 17.-én az Akváriumban), így még mindig a december 27.-i koncert hatása alatt vagyunk.Varázszene a másnaposságra: Quimby-rehab élőben streamelve!
2015. január 1., reggel 9 óra 30 perckor autóba ülök, és elindulok Pilisvörösvárról Budapestre. A 10-es úton 2 db autóval találkoztam, és 24 perc alatt értem a célomhoz, ami máskor 1 óra 20 percembe kerül! A 10-es út maga a végtelen idő fogalma, mert nem tudhatod, mikor érsz be...ILLÉSEK és pofonok az Arénában!
Nem kezdek bele, hogy az Illés zenekar mikor mit ért el, és hogy zenéjük milyen hatással volt a magyar zenei paletta alakulására, mert az inkább egy könyv terjedelmével érne fel. Aki nem tud az Illéstől legalább 2 dalt dúdolni, az hozza ki az ellenőrzőjét, és a következő órára...High Octane Fuel Baby: Ozone Mama a GMK-ban
A karácsony előtti naptára bizonyára minden zeneszerető embernek tele van különböző koncertdátumokkal. 19.-én, pénteken este a legjobb választás a Gozsdu Manó Klubban a Summer Freeze és az Ozone Mama koncertje volt.A KFT úszó cirkusza
"Ültünk a mólón és vártuk, hogy jöjjön a..." 8 óra, és kezdődjön már a koncert, mert utoljára 1996-ban voltam KFT koncerten az azóta porrá égett Budapest Sportcsarnokban. Emlékszem, azon a bulin Magyarországon először internetes kapcsolat segítségével énekelt Hazel O'Connor...


































