És megint lelőttek egy rappert...
A kulcsszavazásunk már úgy néz ki, "rapper, gyilkosság, Amerika" + a rapper neve kicserélve... Ahogy az már lenni szokott, az Off Média írta meg: fényes nappal lelőtték louisianai rappert, Blue Benji Kobet.Patocska Olivér: Roy gyerekkorom egyik legfontosabb előadója volt
Annyira, hogy Olivér a közösségi portálon megkereste ifjúkori bálványát, hogy kollaboráljanak már egyet... Roy (a Roy&Ádám Trióból) pedig kötélnek állt.Búcsú a Dürer Kerttől
Hetek óta tologatom magam elől a témát, valahogy nem akaródzott megírni. Tegnap azonban meghalt G., akivel leginkább a Dürerben és leginkább Korai-koncerten találkoztam – úgy gondoltam, eljött búcsú ideje.Egyelőre nyitott akta a pénteki rappergyilkosság Amerikában
Bízhatunk az OFF Médiában: ők figyelemmel követik ezt a "rappergyilkolós" trendet, mi csak szemmel tartjuk – ők adták hírül, hogy újabb eset történt: rejtélyes körülmények közt agyonlőtték Lil Yase kaliforniai rappert.Mintegy tizenötezren szeretnének elbúcsúzni Benkő Lászlótól – a család kéri: ne tegyék
Frissítve! "A Benkő család kérését továbbítva arra kérjük az ismerősöket, rajongókat és tisztelőket, hogy ne jelenjenek meg Benkő Laci temetésén. A szabályok betartása mindnyájunkra vonatkozik. Későbbi időpontban, a járványhelyzettől függően szervezünk majd egy...Csak egy Barba Negra maradhat!
Nyár vége óta rebesgetik zenészismerősök, hogy a Prielle Kornélia utcai nagy Barba Negra Club megszűnik, és az eddig Track-ként ismert helyen összevonják a két koncerthelyszínt – egy afféle hangár építésével. Úgy tűnik, mindez nem csak szóbeszéd volt.Nem a Kispi nyert! Lovasi András eredményt hirdetett
Mi is közzétettük szeptemberben a felhívás, miszerint pályázni lehet Lovasi András raktárkoncertes gázsijára. Mintegy egymillió forint értékben hangfelvétel(ek) készítésére lehet pályázni bárkinek.Megtartanak egy fesztivált decemberben – úgy igazán, élőben, nézőkkel
A Fonográf fesztivál Komáromban (Komárno) lesz december 3. és 6. között – és nincs köze a magyar zenekarhoz, úgy aposztrofálják magukat, hogy az "igényes kultúra fesztiválja. Egyetlen komncert lesz online, a többit – korlátozott számban – élőben tekinthetik meg a zenére...Meghallgattuk az új Omega-albumot
Tegnapelőtt megjelent az Omega új sorlemeze, a Testamentum. Úgy tűnik, a címválasztás sajnos nem volt jó ómen... Moha bácsi szubjektív lemezmeghallgató posztja.Zenészek B-terve: a Kannibálok cédét, Gergely Róbert lángos szállít házhoz
Olyan könnyű odavetni a zeneipar képviselőinek, hogy miért nem csinál valami mást, tanuljon más szakmát... Ettől függetlenül a tartalékok fogynak, és a zenészek, előadóművészek igyekeznek talpon maradni valahogy. Akárhogy.A legenda feltámadt: újra zenél a CroMagnon's Coke
Az alternatív és más zenészkörökben is legendává vált zenekar feltámadt – és cédét is kiadott, s tették mindezt 28 év szünet után és a még a katasztrofális 2020-as év beköszönte előtt. Sajnos, megmutatni már nem tudták magukat az ismert okokból.Karácsony és/vagy szilveszter a Budapest Bárral a nappalidban?
A Budapest Bár karácsonykor és szilveszterkor is koncertet ad – a hagyományos eseményekre ezúttal nem hagyományos módon, online kerítenek sort.








































