Szabihíd minifesztivál feltörekvő zenekarokkal
A most már hagyománnyá érett Szabihíd projekt legújabb dobása az ingyenes minifesztivál, ahol a Hangfoglaló Programban részvevő ígéretes tehetségek kapnak helyet a színpadon július 6-án.Új albummal (fel)támad a NEO!
Idén ősszel új anyaggal jelentkezik a NEO, az elektropop hazai meghatározó zenekara.Négy nap zene, és színház a váci Duna-parton - VéNégy Fesztivál és Színházi Találkozó
Idén hetedik alkalommal kerül megrendezésre a VéNégy Fesztivál és Színházi Találkozó a váci Duna-parton 2019 július 4-7. között, ahol az idén Csehországból, Lengyelországból, és Szlovákiából és érkeznek társulatok. A zenei frontot pedig többek közt a Vad Fruttik, a Follow The...Moha bácsi Keep Floyding-függő lett!
Semmi tudatosság nincsen benne, de szép lassan a Keep Floyding házi koncertbeszámoló-írója leszek. Viszonylag rövid idő alatt ez volt a harmadik Keep Floyding koncert, amire eljutottam.Ma este klippremier, szerdán nagykoncert a Track-ben: NOMAD
Június 18-án, kedden este debütál a zenekar Youtube csatornáján az új Nomad klip, mely a ’Van pár kilométer’ című szerzeményre készült.A 90-es évek soha nem érhetnek véget: animációs film készül a Spice Girlsről
A Kreativ.hu-n olvastuk, hogy a Spice Girls mind az öt tagja hozzájárult ahhoz, hogy a Paramount Animation egészestés filmet készítsen a formáció karaktereire és dalaira építve.Ma elstartol a Müpa nyárindító fesztiválja: Hey, June 2019.
Június 17. és 25. között beköltözik a könnyűzene a Müpába. Nem pusztán arról van szó, hogy az előadók fellépnek az ország egyik legjobban szóló zeneházában, hanem arról is, hogy mindegyikük speciális műsorral készül a számukra is különlegességnek számító koncertre.Bulizz nappal – és szódával!
Idén is jelentkezik az Akvárium Klub nappali bulisorozata, a Sun & Soda.Milyen volt a koncert? Kijött a Sum 41 legújabb dala és klipje
Az “A Death In The Family” című dal a zenekar közelgő albumára, az “Order In Decline”-ra fog felkerülni, mely idén július 19-én jelenik meg.Öt nap Jamaica Cegléden
Mások mellett Samory I & The Black Heart, Bushman, a New York Ska-Jazz Ensemble, a Mellow Mood és a reggae hazai szereplői lépnek fel az LB27 Reggae Campen július 23-tól 27-ig Cegléden.Nemsokára itt lesz ZAZ!
Amikor megjelent a legújabb klipje és megosztottuk a FB-on, azt írtuk oda kísérőszövegként: lécci, lécci, valaki hozza el Magyarországra,...! Köszi, Park!Három jó hír a keményebb zenék kedvelőinek
Improvizatív zenélés, vintage rock, stadionrock-himnuszok... Három koncert a távoli jövőből, amelyekre már most érdemes belogolni, mert mindegyik banda járt már itt, és a tapasztalat szerint roskadásig rakták a küzdőtereket.







































