Koncertek, bulik Budapesten az év utolsó napján
Azt már megírtuk és azóta is azt halljuk, hogy a hőmérő higanyszála plusz 10 fok körül mozog majd országszerte és éjjel sem várhatók fagyok, ettől azonban még jellemzően zárt térben búcsúztatják a parti- és koncertarcok az évet, lássuk, hol és mire. A korhatár általában...A Partizán Kandech Evelyne emlékének ajánlja Megasztár-különkiadását
A Partizán régóta készült egy produkcióra Megasztárral kapcsolatban – most, karácsony alkalmából meg is valósították. Megszólaltatták az egykori versenyzőket, a produkció háttérdolgozóit, kreatív csapatát, a zsűri tagjait, a műsorvezető Till Attilát. Az adást Gulyás Márton...Gigabíráságot kapott jegyüzérkedés miatt a Viagogo
A fogyasztókat megtévesztő és pszichés nyomás alá helyező, tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatokra hivatkozva rótt 472 millió forintos bírságot a Viagogo jegyértékesítő platform svájci üzemeltetőjére a Gazdasági Versenyhivatal.Számos nagyvárosban törölték a szilveszteri bulikat – nálunk ismét engedélyezték a kutyások rémálmát
Úgy tűnik, szilveszterkor lesz olyan hely (mármint szabadtéren), ahol 15 Celsius-foknál is többet mutathat a hőmérő – szóval kissé tavaszias hangulatban ünnepelhet az utcán az, akinek ez a vágya. Akadnak azonban Európában, akik hiába vágyakoznak. És lenne egy megjegyzésünk a...Kóbor János és az Omega emlékére kegyhelyet terveznek a Balatonnál
Az Omega menedzsere a Borsnak beszélt a tervről – Trunkos András azt is megígérte, végigjárja az engedélyeztetés útját.Ki készít egy dalhoz két videót?
A Chalga. Ugyanis a folk pop-rock zenekar tavaly egy karanténvideót készített a "Jön egy úr" számhoz, most pedig továbbgondolta a koncepciót, és egy új klippel jött ki. A dal a januárban megjelenő harmadik nagylemezük egyik előfutára.Boban Markovic nyitja az évbúcsúztató koncerteket a Fonóban
Év vége – ami belefér: népzenei, jazz és világzenei különlegességekkel búcsúztatja az évet a FonóDániában vasárnaptól nem lehet koncertre menni
A rekordszámú koronavírus-fertőzött és az omikron variáns megjelenése miatt Dániában bezárják a kulturális létesítmények túlnyomó részét és tovább korlátozzák az éjszakai életet.Térdig betegségből – Hobo kilábalt a covidból
Hobo a Blikknek adott interjút, amelyben arról is mesél, hogy megjárta a poklot ezzel a betegséggel. Jó hír, hogy gőzerővel készül az arénás nagykoncertjére, amelynek címe: Hobo 70 –Térdig a sz*rban, fülig a szeretetben. Maradjunk ez utóbbinál most :)53 éves korában meghalt Carlos Marin, az Il Divo énekese
Az El Pais című spanyol lap arról számolt be, hogy Marin az angliai turné során rosszul lett, és mesterséges kómában tartották egy manchesteri kórházban. Az együttese imádságra hívta a rajongókat, csakúgy, mint az Omega Kóbor János esetében. Sajnos a végkifejlet is ismételte magát.A Győri Balett Jamie Winchester és Hrutka Róbert zenéjére készített koncertszerű táncelőadást
One way to Heaven című előadásában a Győri Balett társulata egy könnyed utazásra invitálja a nézőket – az előadás zenei anyaga a Jamie Winchester és Hrutka Róbert szerzőpáros által jegyzet dalokból áll össze.Miszter Dob – Emléktáblát avattak Kovács Gyula egykori lakóhelyén
Poptörténeti emléktáblát avattak pénteken Kovács Gyula néhai kiváló dzsesszdobos, zeneművész-tanár egykori VII. kerületi, Murányi utcai lakóházának homlokzatán.








































