A tettes mindig visszatér – Jon Kennedy ismét a fedélzeten!
Jon Kennedy egy éve járt az A38 Hajón, ami olyannyira jól sikerült, hogy budapesti tartózkodása végül négy napig tartó őrületbe torkollott. Azóta szinte folyamatosan turnézik, Japán, India, Egyiptom, Dubai után május 18-án az A38 tetőteraszán találkozhatunk vele ismét.A hetedik te magad légy - Takács Eszter Band lemezbemutató
Noha már februárban megjelent Takáts Eszter hétéves pályafutásának új, éppen hetedik lemeze, a HÉT REMÉNY SZERETET, a közönség csak most hallgathatja meg élőben az A38-on. Eszter dalai ezúttal új hangszerelésben - és új zenekarral szólalnak meg a május végi bemutatón.A Metallicába oltott Elvis Presley: a Volbeat Budapesten!
Az amerikai turnéállomások után a Pecsa Music Hallban tartja magyarországi koncertjét a dán Volbeat. A zenekar az április elején megjelent Outlaw Gentlemen & Shady Ladies című új albumot mutatja be.Illegális bevándorlók a Zöld Pardonban: Che Sudaka
Januárban jártak legutóbb Magyarországon, akkor az Akváriumban rezegtették meg az épület falait: még el sem kezdődött a koncert, már tombolt a közönség. Most a szabad levegőn engedhetik ki a Che Sudaka-szellemet a palackból, a Zöld Pardonban lépnek fel 15-én.A gitárbolond jó fiú: Mark Knopfler
1985-öt írunk, megjelenik a Dire Straits Brothers in arms című albuma, s ezzel egy időben a zenekar 200 megállós gigaturnéra indul – ebből 4 koncert Budapesten volt, csordultig telt házzal. Az együttes legendás frontembere június 22-én az Arénában ad koncertet.Vasárnap lemezbörze a Pecsában!
Az egykori keleti blokkban csupán Magyarország szervez olyan nemzetközi börzét, mely vetekszik bármelyik külföldi (osztrák, német, angol, amerikai, japán stb.) rendezvény látogatottságával. A résztvevők több mint 100 asztalon kínálják eladásra, vagy cserére a lemezeket, CD-ket,...3, 4, 5, 10, 30,.. végtelen.: Szülinapi sorozat a Dürerben
Négy hónapos rendezvénysorozattal ünnepli ötödik születésnapját a népszerű zuglói szórakozóhely, a Dürer Kert. A nagyszabású eseménysorozat mellett például Depeche Mode afterpartit is rendeznek - egy kőhajításnyira a koncert helyszínétől.PUF neki: 30 éves a zenekar!
A PUF 30 év alatt semmit sem veszített népszerűségéből, így nem meglepő, hogy közönségükben ugyanúgy megtalálhatóak az egyetemista fiatalok, mint a velük egykorú rajongók.Madarak költöztek a Pecsába!
2013. május 8-tól, minden szerdán este 20 órától madárházzá változik a Pecsa Music Café, de mindennek nincs köze a madárfüttynyire található állatkerthez, csupán a Madarak együttes költözik a házba, hogy létrehozzon egy jó hangulatú, hétköznapon is nem hétköznapi klubot.Jamie és a csodakoncert
Rendhagyó koncertre készül május 8-án, szerdán a tavaly szeptember óta ismét Írországban élő Jamie Winchester. A zöldpardonos koncert azért ígérkezik különlegesnek, mert hosszú ideig ez lesz az egyetlen (szabadtéri) lehetőség a zenész és társai meghallgatására.Három és...: elrajtolt a DM-turné!
A sikeres szombati, nizzai főpróba után ma este startol a Depeche Mode vadonatúj turnéja Tel Avivban. Már csak 2 hét, és Dave Gahan, Martin Gore és Andy Fletcher ismét Budapesten lép fel!Dresscode: öltöny! Érettségi Junkies-buli a ZP-ben
A „Mi van veled? Semmi?” című, decemberben megjelent, idén pedig Fonogram-díjra is jelölt album lemezbemutató turnéja egyik legfontosabb állomásának ígérkezik a keddi ZP-s koncert.








































