Fotó: Nagy János

40 éve nem érdekli őket a világ

"40 éves lenne a Hobo Blues Band, de nem lett" címmel Hobóék a Barba Negra Track-ben léptek fel május 4-én.
 
Fotó: Simonyi Éva

Rag'n'Bone Man megvette kilóra a hazai közönséget

Óriási bulit csapott péntek este az Arénában kedvenc aranytorkú mackónk, az angol dalszerző-énekes, Rag'n'Bone Man. Bár maga a koncert nem volt túl mozgalmas, a hangulat – és a közönség is – csillagos ötösre értékelhető. A pasi pedig imádni való! :)
 
 
 Telt ház és vastaps: bemelegítő koncertet tartott a Korál

Telt ház és vastaps: bemelegítő koncertet tartott a Korál

Telt házzal és vastapssal ért véget a Korál együttes „bemelegítő” koncertje, amelyet csütörtök este tartottak a Klebelsberg Kultúrkúriában. Balázs Fecó elárulta: az idén jubileumi születésnapját ünneplő zenekar főpróbája fantasztikus sikerrel zárult, de arénabeli...
 
Fotó: Kovács Tamás/MTI

Plushenko kisfia lenyúlta a show-t a Kings On Ice-on

Klasszikustól a kemény rockig, mindenféle zenei alappal találkozhattunk az Edvin Marton és Evgeni Plushenko nevével fémjelzett Kings on Ice szuperprodukcióban, ahol a legnagyobb sikere mégis egy mindössze ötéves kisfiúnak volt.
 
Fotó: sinco

Akiknek a koncertjén még én is szívesen guggolok - Kensingtonon jártunk

Nem a legjobb napot választotta a koncertezésre kedvenc holland bandánk, a Kensington, hiszen vasárnap este mindenki a szavazás végeredményét várta izgatottan, ennek ellenére mégis sikerült egy hamisítatlanul zúzós klubbulival kedveskedniük a hazai rajongóknak.
 
Fotó: Szűcs Ferenc

Bambi, ülőjegy, perec – Metallica

Gyors fejszámolással: a 40 évem alatt közel 500 koncerten lehettem eddig, és a péntek esti Metallica mind látványban, mind hangzásban, mind hangulatban és emberségében úgy kúszott be, mit kúszott: robbant a top három koncertek közé, mint a svéd körözési listára Semjénzsóti.
 
 
Houston, nincs baj: NAZA koncerten jártunk

Houston, nincs baj: NAZA koncerten jártunk

Péntek este sikeresen abszolválta első klubkoncertjét a Szűcs Krisztián-Mező Misi vezette NAZA zenekar az Akváriumban. A szokásos humorbonbonok, és adok-kapok mellett végre élőben is meghallgathattuk a csapat 3 vadiúj dalát.
 
Fotó: közönség.hu/Dolnay-Sárdi Ágnes

Hiába minden: soha többé nem lesz LGT!

Bevallom férfiasan, féltem a Zenevonat Szuperkoncerttől. És ha félek egy koncerttől, akkor szeretem, ha a félelmem elillan az első hang leütése, pendítése vagy kiéneklése után.
 
MTI Fotó: Mónus Márton

Nem volt full playback Enrique Iglesias koncertje!

A két budapesti show közül az első a spanyol-amerikai sztár idei turnéjának nyitóbulija volt.
 
Fotó: Cloud 9

A Cloud 9+ frenetikus szülinapi bulit tartott az Akváriumban!

Napjaink egyik legnépszerűbb feltörekvő zenekara idén lett 5 éves, amit egy óriási, telt házas szülinapi koncerttel ünnepelt meg az Akváriumban.
 
Fotó: Nagy J. Zsuzsa

Caro Emeraldnak elfelejtettek szólni, hogy egy arénában lép fel

Hétfő este nagyon sok ember volt kíváncsi Caro Emeraldra és héttagú zenekarára. Legalábbis ahhoz a térhez képest, amelyet lekanyarítottak a Budapest Sportarénából.
 
Fotó: Rúzsa Magdolna/FB

Száz százalék hitelesség – száz százalék Rúzsa Magdi

Rúzsa Magdi dupla telt házat csinált az Arénában a múlt hétvégén. megint abban a szerencsében volt részünk, hogy egy szakmabeli, mégpedig a Satöbbi énekesnője meséli el nekünk, milyennek látta a bulit. A megabulit.
 
Citromból limonádét, avagy hogy lesz dal egy elmaradt Coachella-buliból?

Citromból limonádét, avagy hogy lesz dal egy elmaradt...

FKA twigs legújabb dala, az On Your Mind egy olyan időszak emlékét őrzi, amikor egy adminisztrációs hiba miatt az utolsó pillanatban meghiúsult a...
 
Koncert naptár
Töltsd fel az oldalrakoncerted, helyszíned, zenekarod

Summer Hell 2026 – amikor a Barba Negrában felizzik a nyári pokol

Ha nyár, akkor kánikula, fesztiválok – és egy este, amikor a Barba Negra környékén konkrétan megnyílik a föld: 2026. július 25-én In Flames, Napalm Death, Bleed From Within, Unearth és Employed To Serve sorakozik fel a Summer Hell aktuális felvonásán. A svéd In Flames épp Európa-szerte nyomja majd eddigi legnagyobb szabású nyári...

Visszatérés a tett helyszínére: duplán ünnepli meg a jubileumát a 45 éves Solaris

Kevés olyan zenekar létezik Magyarországon, amely immár 45 éve töretlenül alkot és arat sikereket hazai és nemzetközi színtéren egyaránt. A Magyar Örökség Díjjal kitüntetett Solaris ezt a páratlan jubileumot ünnepli majd meg 2026.március 21-én és 22-én a Várkert Bazárban.

Több mint beszélő fej: David Byrne Budapesten

David Byrne nem egyszerűen koncertet adott péntek este a Papp László Budapest Sportarénában. A Talking Heads egykori frontembere a Who Is The Sky? turnéval egy olyan előadást hozott Budapestre, amelyben a zene, a koreográfia, a színház és a vizuális művészet szinte elválaszthatatlan egységet alkotott. A csaknem kétórás műsorban a...

Ritka vendégnek számít Budapesten az amerikai post-grunge banda

Június 25-én a Barba Negra Red Stage színpadán lép fel a Breaking Benjamin, amely az elmúlt két évtized egyik legsikeresebb amerikai rockzenekaraként vált ismertté. A koncert különlegessége nemcsak az, hogy a csapat új dalokkal érkezik Budapestre, hanem az is, hogy hosszú európai kihagyás után tér vissza a kontinensre.
Új koncertek